صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ | ۴:۲۵ ب.ظ
0

شهردار سابق اردبیل گفت: ما بیش از 450 میلیارد تومان سرمایه در شهرداری اردبیل باقی گذاشتیم در حالی که عده‌ای سعی می‌کنند تنها بدهی‌های شهرداری را مستمسک تبلیغات منفی قرار دهند.

وراوی :

وراوی: صدیف بدری پیش از ظهر امروز در دیدار مردمی خود در اردبیل اظهار کرد: ما با این سرمایه‌گذاری‌هایی که با همراهی بخش خصوصی در قالب پروژه‌های مختلف انجام دادیم امیدواریم شهر اردبیل همچنان در مسیر توسعه گام بردارد و شهروندان از ثمرات و نتایج این سرمایه‌گذاری‌های کلان بتوانند استفاده کنند.
وی با اشاره به فعالیت‌های چهار سال گذشته شهرداری اردبیل با برجستگی توزیع عادلانه امکانات و تمامی فعالیت‌ها به شکل منطقی و عقلانی گفت: ما در همین راستا منطقه چهار را تاسیس کردیم تا توجه جدی به مناطق محروم داشته و در همه مناطق شهر بتوانیم کارهای عمرانی، زیباسازی فضای شهری، خیابان‌کشی، توسعه فضای سبز و دیگر خدمات را انجام دهیم.

شهردار سابق اردبیل یادآور شد: در این مدت بیش از ۷۵ هزار هکتار فضای سبز با اولویت مناطق محروم و احداث پارک‌های مختلف در مکان‌هایی که پیش از این محل تجمع نخاله‌ها و پسماند شهری بوده است اتفاق افتاده که به زیبایی و بهبود سیمای شهری کمک کرده است.

بدری زیرسازی و آسفالت خیابان‌های مختلف از خیابان امام گرفته تا بهار‌آباد و سلمان‌آباد را به رغم مشکلات مالی و ترزیق اعتبارات بسیار محدود دولتی یادآور شد و بیان کرد: ما در اجرای پروژه‌های مشارکتی نیز موفق عمل کردیم به طوری که هم اکنون اکثر این پروژه‌ها فعال بوده و به رغم برخی تبلیغات منفی در آینده نزدیک مردم اردبیل از ثمرات و نتایجی آن بهره خواهند برد.

وی ادامه داد: فعالیت شهرداری در ویترین عملکرد یک مجموعه منسجم اداری، اجرایی و خدماتی است که مردم به راحتی می‌توانند در مورد آن قضاوت کنند به طوری که ما با توزیع عادلانه امکانات سعی کردیم تا ارزش افزوده زمین و سرمایه‌هایی همچون واحدهای مسکونی احداث شده در هر منطقه بالا رفته و هموطنان از سودمندی آن بهره بگیرند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر