صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ | ۴:۲۹ ب.ظ
0

مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان اردبیل گفت: مهلت دو هفته‌ای برای جمع آوری کارگاه‌های تولیدکنندگان بتن آماده غیراستاندارد داده‌ایم که در صورت مشاهده فعالیت چنین کارگاه‌هایی با آنها برخورد می‌کنیم.

وراوی :

وراوی: هاشم علایی امروز در جلسه رسیدگی به مشکلات انجمن صنفی بتن آماده استان اردبیل اظهار داشت: مهلت دو هفته‌ای به واحدهای تولیدی بتن آماده‌ای که مؤفق به اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد نشده‌اند، داده شود تا با همکاری کارشناسان اداره‌کل استاندارد و همچنین آزمایشگاه‌های همکار بتوانند پروانه کاربرد علامت استاندارد را دریافت کنند.
به گفته وی، با این هدف مقرر شد جلسه‌ای توسط انجمن صنفی و با حضور واحدهای تولیدی بتن آماده فاقد پروانه کاربرد علامت استاندارد برگزار شود تا از نزدیک به مشکلات تولید آنها رسیدگی شود تا روند استانداردسازی تولیدات بتن‌های آماده هر چه سریع‌تر صورت گیرد.

مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان اردبیل یادآور شد: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته با سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل از مهندسان ناظر این سازمان خواسته شود که برابر ماده ۸ آئین‌نامه نظارت بر استانداردهای اجباری، مصوب هیئت وزیران در خصوص الزام استفاده مصالح و فرآورده‌های ساختمانی استاندارد شده از استفاده مصالح ساختمانی فاقد پروانه استاندارد جلوگیری کنند تا بتوانند برای استانداردسازی محصولات تولید مصالح ساختمانی اقدام شایسته انجام گیرد و همکاری مشترکی در زمینه معرفی واحدهای تولید بتن آماده غیراستاندارد در سطح استان داشته باشیم.

گفتنی است،‌در این جلسه مقرر شد انجمن بتن آماده به منظور جلوگیری از هرگونه سوء استفاده در تولید مصالح ساختمانی غیراستاندارد، به ویژه تولید بتن آماده، واحدهایی را که در مدت دو هفته برای تمدید پروانه استاندارد اقدام نکنند، شناسایی کرده و به اداره کل استاندارد معرفی کنند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر