صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ | ۴:۳۲ ب.ظ
0

فرماندار شهرستان پارس‌آباد گفت: تلاش و جدیت بر این است تا بتوانیم با اقدامات لازم زمینه توسعه و گسترش آبرسانی به روستاهای شهرستان پارس‌آباد را فراهم آوریم.

وراوی :

وراوی: مهدی احمدی امروز در نشست با اعضای شوراهای اسلامی شهرستان پارس‌آباد و بخش‌های تابعه با تشریح نامگذاری سال ۹۴ توسط مقام معظم رهبری اظهار داشت: اعضای شوراهای اسلامی نمایندگان مردم در جامعه روستایی و شهری بوده که باید با همکاری و مشارکت با یکدیگر در راستای پیشبرد امور تلاش کنند.
وی گفت: ما دولتمردان حرف دل مردم را از زبان شوراها می‌شنویم و به اعضای آن ارزش خاصی قائل هستیم و باید تلاش کنیم تا با وحدت و همدلی در راستای حل مشکل آحاد جامعه به پیش رفته و زمینه‌های توسعه و آبادانی برای شهرستان را فراهم آوریم.
فرماندار شهرستان پارس‌آباد با بیان اینکه اعتبار قابل ملاحظه‌ای برای شهرستان تخصیص یافته است، تصریح کرد: باید این اعتبارات در راستای توسعه مناطق عشایری، روستایی و شهری با برنامه‌ریزی دقیق و اصولی هزینه شود و با انجام اقدامات اساسی و زیربنایی شاهد توسعه و آبادانی هر چه بیشتر برای این شهرستان باشیم.
احمدی برنامه‌ریزی چشم‌انداز را لازمه توسعه اقتصادی، کشاورزی و دامپروری و صنعتی دانست و افزود: بزرگ‌ترین برنامه‌ریزی دولت یازدهم تمرکززدایی از مرکز و تقویت روستاها و عشایر و شهرها است که این سیاست در شهرستان پارس‌آباد نیز با جدیت دنبال می‌شود و امیدواریم در این زمینه به اقداماتی شایسته و موثر دست بزنیم.
وی با قدردانی از تلاش شوراهای اسلامی شهرستان پارس‌آباد بیان کرد: برای حل مشکل اهالی روستاهای انتقالی و ابقای کشت و صنعت مغان در شهرستان تلاش و جدیت می‌کنیم تا بتوانیم با انجام اقدامات لازم در این زمینه شاهد توسعه و عمران این شهرستان باشیم.
فرماندار شهرستان پارس‌آباد در مورد راه روستایی، آب شرب، تقسیم اراضی پایاب خداآفرین و دشت فتحعلی و طرح‌های هادی روستایی قول مساعد داد و گفت:‌ تمامی تلاش خود را در راستای رفع مشکلات در این حوزه به کار می‌گیریم و این امر یکی از اولویت‌های اساسی فرمانداری شهرستان پارس‌آباد است.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر