صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ | ۴:۳۵ ب.ظ
0

فرماندار اردبیل گفت: برخورد با کشتارها غیرمجاز و عرضه مواد غذایی غیربهداشتی دستفروش در سطح شهرستان اردبیل در راستای ارتقای امنیت غذایی مردم تشدید می‌شود.

وراوی :

وراوی: جواد زنجانی امروز در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان اردبیل اظهار داشت: اهتمام دولت تدبیر و امید و توجه به سلامت و امنیت غذایی جزو برنامه‌های محوری دولت بوده و در این زمینه باید همه تلاش کنیم دغدغه مردم در زمینه بهداشت و سلامت را کم کرده و به ارتقای سلامت جامعه کمک کنیم.
وی تصریح کرد: ارتقای کیفی آب شرب، خدمات به جمعیت عشایر و برخورد با کشتارها غیرمجاز و عرضه مواد غذایی غیربهداشتی دستفروش از جمله اقداماتی بوده که در راستای افزایش و ارتقای امنیت غذایی باید از آن استفاده کنیم.
وی با اشاره به اقدامات انجام شده در این زمینه گفت: ۲۳ هزار بازرسی بهداشتی، ضبط ۳۱ تن مواد غذایی غیربهداشتی، صدور ۸ هزار و ۶۰۰ کارت بهداشت، معرفی یک هزار و ۳۴۰ متخلف بهداشتی به مراجع مربوطه و تعطیلی ۸۱ امکنه غیربهداشتی و بهبود وضعیت عدم استفاده از جوش شیرین که در برنامه بسیج سلامت نوروزی شروع و اجرا شده است.
فرماندار اردبیل با اشاره به آغاز کوچ عشایر به مناطق ییلاقی افزود: هماهنگی و همکاری مناسب برای ارائه خدمات بهداشتی و رفاهی و ترافیکی به عشایر در مسیر کوچ و نیز در مناطق ییلاقی شهرستان برابر برنــامه‌ریزی مرکز بهداشت و امور عشایر شهرستان و یا همکاری ادارات ذیربط انجام خواهد شد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر