صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ | ۵:۰۱ ب.ظ
0
مدیرعامل شرکت گاز اردبیل خبر داد

تکمیل گاز رسانی به ۱۵۰ روستا در اردبیل

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: تلاش می‌کنیم تا امسال عملیات گازرسانی به 150 روستای استان اردبیل به نتیجه برسد.

وراوی :

وراوی: فیروز خدایی امروز در مراسم آغازین طرح گازرسانی به چندین روستای مشگین‌شهر اظهار کرد: ما در شهرستان مشگین‌شهر عملیات گازرسانی به روستاهای دوه چی علیا و سفلی، شیخ محمدلو، شمسیر، علی کهریز و مزرعه بز آقا از توابع شهرستان مشگین‌شهر را آغاز کردیم.
وی با بیان اینکه هم اکنون بیش از ۶۸ درصد خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند، گفت: با اتمام گازرسانی به ۱۵۰ روستای در دست اجرا این میزان به ۷۷ درصد ارتقا خواهد یافت.

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل افزود: در سال ۹۳ بیش از ۱۱ هزار و ۸۹۰ علمک در سطح استان نصب و نزدیک به ۲۷ هزار و ۸۰۰ مشترک شهری و روستایی جذب شد این میزان شبکه‌گذاری را مرهون تلاش‌های همکاران و حمایت‌های بی دریغ نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در جذب اعتبارات هستیم.

خدایی اظهار امیدواری کرد تا پایان سال ۹۶ بیش از ۵۰۰ روستای دیگر استان در قالب بند (ق) تبصره ۲ قانون بودجه از نعمت الهی گازطبیعی برخوردار شوند.

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل در پایان سخنان خود به گوشه‌ای از مشخصات پروژه گازرسانی به ۶ روستای مشگین‌شهر اشاره کرد و افزود: با اجرای ۳۳ کیلومتر شبکه گذاری و احداث یک واحد ایستگاه تقلیل فشار TBS بیش از ۴۰۰ خانوار این منطقه به جمع مشترکین گاز استان اردبیل خواهند پیوست.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر