صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ | ۵:۰۴ ب.ظ
0
آزمون انتخاب شهردار همچنان در شورا ادامه دارد

صمدی یا لطف‌اللهیان؛ رایزنی برای شهرداری اردبیل

با گذشت سه هفته از استعفای شهردار سابق اردبیل همچنان تلاش و رایزنی‌ها برای انتخاب شهردار اردبیل ادامه دارد و در فاز جدید اعضای شورا مصمم هستند از بین دو گزینه حمید لطف‌اللهیان و یا اکبر صمدی شهردار اردبیل را انتخاب کرده و به این سریال دنباله‌دار خاتمه دهند.

وراوی :

وراوی: در حالی این هفته قرار است از سوی شورای شهر انتخاب شهردار نهایی شود که همچنان روی دو گزینه اصلی لطف‌اللهیان و صمدی رایزنی‌های ۱۳ عضو شورای شهر به صورت آشکار و یا در خفا در حال انجام است اما همچنان تردید اعضای شورای شهر در انتخاب گزینه نهایی و اختلافی که بین ۱۳ عضو شورا در قالب هفت به ۶ افتاده کار انتخاب شهردار را سخت‌تر کرده است.
صاحب‌نظران و دلسوزان شهر در حالی بر انتخاب شهردار با برجستگی خاص و در کمترین فرصت تاکید می‌کنند که به نظر می‌رسد با پایان اختلافاتی که در شورای شهر اردبیل در انتخاب شهردار وجود دارد امیدواریم روی گزینه نهایی اجماع انجام شده و بالاخره شهردار اردبیل معرفی شود.

حمید لطف‌اللهیان که از با سابقه‌ترین‌های شهرداری است و خود در مناطق شهرداری اردبیل سابقه فعالیت دارد از اصلی‌ترین و محتمل‌ترین گزینه برای انتخاب شهرداری اردبیل است که بیشترین تاکید وی نیز بر انتخاب شهردار با برجستگی‌های توانمندی، کارآمدی و سابقه و تجربه است به طوری که تلاش بر این است تا با انتخاب شایسته‌ترین فرد سکان هدایت و رهبری امور شهر و شهرداری به وی سپرده شود.

وی در حالی از برنامه‌های خود برای تصدی شهرداری دفاع کرد که در آن راهکارهای عملی برای تغییر و تحول در شهرداری و ایجاد یک باور و اعتماد کامل در راستای توسعه و توانمند کردن شهر مورد توجه قرار گرفته و بر مدیریت مدرن و هوشمندانه شهر اردبیل نیز تاکید شده است.

شورای شهر اردبیل در حالی آزمون دشوار انتخاب شهردار را این روزها سپری می‌کند که تاکنون به دلیل دعواها و نگاه‌های عجیب و غریبی که در شورا در مورد انتخاب شهردار وجود دارد نتوانست از این آزمون سربلند بیرون آید و اعضای شورا دچار یک تنش داخلی در انتخاب شهردار و دودستگی معمول در تصمیم‌گیری‌ها شدند به طوری که بدون در نظر گرفتن صرفه و صلاح شهر امروز را به فردا و فردا را به پس فردا وا می‌گذارند و از انتخاب شهردار آینده عاجز هستند.

شورای شهر اردبیل در حالی عصر فردا سومین جلسه طولانی و فشرده خود را برای انتخاب شهردار سپری می‌کند که با تشدید اختلافات در دو جبهه اعضای شورای شهر، بعید به نظر می‌رسد به این زودی‌ها انتخاب شهردار اتفاق بیفتد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر