صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ | ۵:۰۷ ب.ظ
0

فرماندار اردبیل گفت: در طول مدت زمان کوچ عشایر خدمات بهداشتی و رفاهی به عشایر شهرستان و استان ارائه می شود.

وراوی :

وراوی: فرمانداری اردبیل جواد زنجانی ظهر شنبه در جلسه کار گروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان اردبیل گفت: هماهنگی لازم جهت ارائه خدمات بهداشتی و رفاهی و ترافیکی به عشایر در مسیر کوچ تدارک دیده شده است.
وی افزود: علاوه بر مسیر کوچ در مناطق ییلاقی شهرستان نیز بر اساس برنــامه ریزی مرکز بهداشت و امور عشایر شهرستان و یا همکاری ادارات ذیربط خدمات مختلف ارائه خواند شد.
فرماندار اردبیل اهتمام دولت تدبیر و امید را توجه به سلامت و امنیت غذایی مردم دانست و تاکید کرد: سلامت و امنیت غذایی از برنامه های محوری دولت است.

زنجانی با یادآوری اقدامات صورت گرفته در بسیج سلامت نوروزی اضافه کرد: ۲۳ هزار بازرسی بهداشتی، ضبط ۳۱ تن مواد غذایی غیر بهداشتی و صدور هشت هزار و ۶۰۰ کارت بهداشت از جمله اقدامات صورت گرفته است.

وی افزود: معرفی هزار و ۳۴۰ متخلف بهداشتی به مراجع ذیربط و تعطیلی ۸۱ امکنه غیر بهداشتی و بهبود وضعیت عدم استفاده از جوش شیرین از دیگر اقدامات در راستای بهبود سلامت و امنیت غذایی است.

فرماندار اردبیل ارتقای کیفی آب شرب، ارائه خدمات به جمعیت عشایر، برخورد با کشتار غیرمجاز دام و عرضه مواد غذایی غیر بهداشتی را ضروری دانست و خواستار همکاری تمامی دستگاه ها در تحقق این برنامه شد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر