صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ | ۱:۵۸ ب.ظ
0

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از اعلام آمادگی چند سرمایه گذار برای تحویل کارخانه ذوب آهن اردبیل خبر داد.

وراوی :

وراوی: حامد عاملی تصریح کرد: در پی مشکلات این واحد تولیدی و توقف در فعالیت آن چند سرمایه گذار برای سرمایه گذاری اعلام‌آمادگی کرده اند.
وی مشکل اصلی ذوب آهن را اختلاف بانک و سرمایه گذار عنوان و اضافه کرد: سرمایه گذار بانک را مقصر می داند و در مقابل بانک نیز سرمایه گذار را به دلیل بی توجهی به یک سری تعهدات تقصیر کار می داند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تصریح کرد: مجموع این اختلافات موجب شده است کار به دادگاه کشیده شود و مشکل حقوقی این دو طرف از طریق نهاد قضایی مورد بررسی و حل و فصل قرار گیرد.

عاملی تاکید دارد که فارغ از حواشی ایجاد شده برای این واحد تولیدی آنچه اهمیت دارد تداوم فعالیت ذوب آهن است.

وی افزود: اینکه واحد تولیدی توسط چه کسی و چگونه فعال شود بحث جانبی است و اگر مجموعه موجود توان اداره و فعال کردن کارخانه را ندارند باید کنار بکشند تا سرمایه گذار جدید فعال شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در خصوص پیگیری مطالبات کارگران این واحد تولیدی اضافه کرد: مطالبات در کمیسیون کارگری طرح می شود و باید تامین مالی صورت گیرد تا بتوان به مطالبات پاسخ گفت.

عاملی معتقد است اگر سرمایه گذار فعلی یا بانک قادر به تامین سرمایه لازم برای تداوم فعالیت این واحد تولیدی نیستند بهتر است سرمایه گذار جدیدی در این واحد فعالیت خود را آغاز کند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر