صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ | ۲:۴۱ ب.ظ
0
مدیرکل امور شهری استانداری اردبیل:

اختصاص ۵ میلیارد ریال اعتبار به شهرداری خلخال

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری اردبیل گفت: امسال ۵ میلیارد ریال اعتبار به شهرداری خلخال اختصاص می‌یابد تا صرف پروژه‌های مختلف شهری خلخال شود.

وراوی :

وراوی: فرزاد قلندری در نشست با نماینده مردم خلخال در مجلس و مسئولان و مدیران این شهرستان اظهار داشت: امسال ۵ میلیارد ریال اعتبار به شهرداری خلخال اختصاص می‌یابد تا صرف پروژه‌های مختلف شهری این شهرستان شود که امیدواریم با اختصاص این میزان اعتبار شاهد تحولی اساسی در توسعه و عمران شهری خلخال باشیم.
مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری اردبیل گفت: این میزان اعتبار در کنار اعتبارات عمرانی تخصیص یافته به شهرداری خلخال اختصاص می‌یابد تا شاهد تسریع در اجرای پروژه‌های اساسی عمرانی این شهر بوده و مشکلات و مسائل مالی این دستگاه برطرف شود.
وی با بیان اینکه ۲ میلیارد ریال از اعتبار اختصاص یافته برای تکمیل و راه‌اندازی پل «ائللر باغی» این شهرستان اختصاص می‌یابد، افزود: ۳ میلیارد ریال باقیمانده نیز برای اجرا و آغاز پروژه‌های عمرانی و تسریع در عملیات پروژه‌های در دست اجرای شهر خلخال اختصاص می‌یابد.
قلندری با اشاره به کهنه و فرسوده بودن ماشین‌آلات شهرداری خلخال بیان کرد: این امر می‌تواند می‌تواند مشکلاتی را در این منطقه به وجود آورد که با تامین اعتبارات لازم تلاش می‌کنیم تا یک دستگاه خودروی مکانیزه جمع‌آوری زباله برای شهرداری خلخال خریداری شود.
مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری اردبیل تصریح کرد: از محل اعتبارات استانی امسال ۵ میلیارد ریال برای تهیه قیر به شهرداری خلخال اختصاص یافته تا با تهیه این قیر شاهد آسفالت و اجرای پروژه‌های عمرانی مختلف در سطح شهر خلخال بوده و بتوانیم نارسایی‌ها و نواقص را در این حوزه از بین ببریم.
وی گفت: با وجود محدودیت های اعتباری و کاهش کمک‌های مالی دولت به شهرداری‌ها اما امسال شاهد بیشترین کمک استانی از بین شهرداری‌های استان به شهرداری خلخال بودیم که امیدواریم در کنار اختصاص این میزان اعتبارات و کمک‌های دولتی شهرداری خلخال برای خود درآمدی مستمر و پایدار ایجاد کند چرا که این گونه کمک‌های دولتی نمی‌تواند مشکلات کلان شهری را برطرف کند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر