صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ | ۸:۲۲ ب.ظ
0

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی اردبیل از ایجاد ایستگاه و خطوط تاکسی در شهرک‌های جدیدالاحداث اردبیل خبر داد.

وراوی :

وراوی: ایمان زمانی عصر امروز در جلسه اعضای سازمان تاکسیرانی در اردبیل اظهار کرد: ما علاقمند هستیم تا یک توزیع متوازن در سطح شهر در ارتباط با ارائه خدمات دارندگان تاکسی انجام شود که این فرآیند می‌تواند نتایج خوب و مثبتی را به همراه داشته باشد.
وی از ایجاد ایستگاه و خطوط تاکسی در شهرک‌های جدیدالاحداث خبر داد و تصریح کرد: این اقدام به منظور رفاه حال ساکنان شهرک‌های جدید صورت می‌گیرد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی اردبیل گفت: به منظور رفاه حال شهروندان و ساکنان شهرک‌های تازه تأسیس که به لحاظ موقعیت خاص شهرک‌ها و فاصله تا مرکز شهر و با توجه به اینکه تردد هموطنان همواره با مشکلاتی مواجه است، بنابراین سازمان تاکسیرانی اردبیل براساس تأکیدات سرپرست شهرداری، تصمیمات اتخاذ شده هیئت‌مدیره، شورای سازمان و شورای اسلامی شهر اردبیل ایجاد ایستگاه‌ها و مسیرهای خطی در حد فاصل شهرک‌ها و مرکز شهر را در دستور کار خود قرار داده است.

زمانی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: اختصاص ۴۰ دستگاه تاکسی با مدل‌های سمند و پژو ۴۰۵ به مسکن مهر (پیله‌سحران) با ایجاد ایستگاه در شهرک و مرکز شهر (فلکه علی‌آباد) توانسته مشکلات مربوط به تردد اهالی این منطقه را برطرف کند.

وی با اشاره به اینکه هدف سازمان تاکسیرانی خدمت به شهروندان در هر نقطه از این شهر است، بیان کرد: امیدواریم بتوانیم کار خدمات‌رسانی را در همه شهرک‌ها به نحوه احسن و مطلوب انجام دهیم.

زمانی در ادامه اضافه کرد: در یک نظرسنجی میدانی نتیجه به دست آمده از این کار رضایتمندی شهروندان بوده و این نتیجه همان قدر برای ما کافی است تا بیش از پیش در جلب رضایت شهروندان قدرشناس اردبیل تلاش و همت کنیم.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی اردبیل ادامه داد: با ادغام خطوط مبارزان، جهاد، شهرک سینا و افزایش تعداد ناوگان در این مسیر به تعداد ۵۹ دستگاه تاکسی مشکل اصلی این منطقه نیز برطرف شد و این سازمان در برنامه‌های آتی ایجاد خطوط و ایستگاه در سایر شهرک‌ها را در دستور کار خود قرار داده است.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر