صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ | ۸:۲۶ ب.ظ
0

مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل از اجرای طرح تست گیری و استعدادیابی بازیکنان جوان بومی برای تیم شهرداری خبر داد.

وراوی :

وراوی: شهرام علیپور عصر یکشنبه در جلسه هماهنگی این طرح در محل باشگاه شهرداری اردبیل افزود: در این طرح بازیکنان زیر ۲۳ سال بومی استان تست و بازیکنان مستعد جذب خواهند شد.
وی با بیان اینکه مرحله اول این طرح فردا دوشنبه به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد، تصریح کرد: براین اساس بازیکنان بومی استان اردبیل که توانایی بازی در سطح لیگ دسته یک را داشته باشند، از سوی کادر فنی تیم شهرداری مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل با بیان اینکه برای این طرح تعداد زیادی از بازیکنان بومی اعلام آمادگی کرده و ثبت نام کرده اند، ادامه داد: تست گیری و استعدادیابی بازیکنان بومی زیر ۲۳ سال در استادیوم علی دایی اردبیل برگزار خواهد شد.

وی زمان تست گیری را عصر روز دوشنبه و با حضور کادر فنی تیم شهرداری اردبیل اعلام کرد و متذکر شد: تیم شهرداری اردبیل این طرح را در راستای شناخت بازیکنان مستعد بومی و به کارگیری این بازیکنان در طول فصل اجرا می کند.

علیپور با تاکید بر اینکه باشگاه شهرداری اردبیل پرورش و معرفی بازیکنان جوان بومی را طی سالهای اخیر مد نظر داشته است، بیان داشت: در رقابتهای لیگ دسته یک کشور بخش مهمی از تیم شهرداری را بازیکنان بومی تشکیل می دهند بنابراین شناسایی بازیکنان آینده دار می تواند در تقویت تیم موثر باشد.

وی همچنین مرحله دوم طرح تست گیری و استعدادیابی تیم شهرداری را در آینده نزدیک عنوان کرد و یادآور شد: این مرحله نیز از سوی کادر فنی در تهران و برای بازیکنان زیر ۲۳ سال اجرا خواهد شد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر