صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ | ۸:۴۲ ب.ظ
0

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی استان اردبیل گفت: با راه‌اندازی و تکمیل بازداشتگاه مرکزی اردبیل و با خروج زندانیان تحت قرار از زندان، تراکم جمعیت کیفری در زندان اردبیل کاهش می‌یابد.

وراوی :

وراوی: مراد فتحی امروز در بازدید کمال‌الدین پیرموذن، نماینده مردم شهرستان اردبیل در مجلس از زندان مرکزی این شهر با تشریح فعالیت‌های زندان‌های استان اظهار داشت: با وجود نواقص و کمبودهای مختلف در محیط زندان اما این کمبودها مانع از ایفای وظیفه نبوده و تلاش و جدیت بر انجام رسالت خطیر خود در زندان‌های استان است.
وی افزود: درست است که ما هرگز تسلیم کمبودها نشده‌ایم اما این واقعیت است که کار تربیتی بستر مناسب خودش را می‌طلبد و امروز حجم بالای جمعیت کیفری به ویژه جوانان ۱۸ تا ۲۵ سال مشکل عمده زندان‌های استان بوده که باید برای رفع این مشکل مسئولان و متولیان امر تصمیم‌گیری‌های لازم را انجام دهند.
مدیرکل زندان‌های استان با اشاره به تلاش مجموعه برای رعایت کامل حقوق شهروندی و اجرای برنامه‌های اصلاحی و تربیتی بیان کرد:‌ موفقیت‌های به دست آمده در سایه مجاهدت‌های نیروها و کارکنان زندان‌های استان و تلاش مضاعف و احساس مسئولیت آنها بوده که توانسته‌اند در انجام وظیفه خود و امر اصلاح و تربیت زندانیان گام‌های شایسته‌ای بردارند.
فتحی یکی از سخت‌ترین و پرمخاطره‌ترین مشاغل را زندانبانی دانست و گفت:‌ شغل زندانبانی در روح و جان انسان تاثیر می‌گذارد و باید افراد شاغل در این حوزه از روحیه و توان مضاعفی برخوردار باشند تا بتوانند در انجام این رسالت خطیر به شایستگی عمل کنند و این امر نیازمند توجه خاص و ویژه‌ به این قشر است.
مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی استان اردبیل تصریح کرد:‌ در مقابل سختی کار زندانبانی به دلیل کمبودهای اعتباری که دولت با آن مواجه شده و گریبان ما را نیز گرفته متاسفانه سال گذشته شرمنده این قشر بسیار سختکوش و زحمتکش شدیم و بخش اعظمی از مزایای پرسنلی پرداخت نشده که انتظار می‌رود در این حوزه با اختصاص اعتبارات مورد نیاز این مسائل و مشکلات در زندان اردبیل برطرف شود.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر