صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ | ۸:۴۶ ب.ظ
0

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت:‌ به منظور جلوگیری از تخلفات صنفی مختلف در اردبیل برخورد با واحدهای صنفی متخلف در سطح استان تشدید می‌شود.

وراوی :

وراوی: ناصر عتیاتی امروز در نشست با هیئت‌ امنای مجتمع‌های تجاری و پاساژهای اردبیل اظهار داشت: باید نظارت بهینه و مستمر بر واحدهای صنفی انجام شده و گزارش موارد تخلف در هر یک از اصناف ارائه شود تا در اسرع وقت نسبت به این امر رسیدگی شود.
وی افزود: دستگاه‌های امنیتی در همکاری و هماهنگی با نهادهای مردمی در برخورد با تخلف و ایجاد فضای امن برای توسعه فضای کسب و کار از موفقیت‌هایی بیشتری برخوردار خواهند بود، بنابراین باید تلاش شود تا همکاری و مشارکت با این نهادها توسط این نیروها توسعه یابد.
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل تصریح کرد: در صورت عدم گزارش‌های دستگاه‌ها و ارگان‌های نظارتی از بنگاه‌ها و واحدهای متخلف، سیستم قضایی استان به شکل مستقیم وارد شده و با قاطعیت تمام برخورد قانونی می‌کند تازمینه تخلفات صنفی در استان اردبیل برچیده شود.
عتباتی با بیان اینکه در صدد هستیم تا با برنامه‌ریزی مدون و هدف‌دار و با کمک نهادهای متولی جایگاه هیئت‌های امنا را تحکیم بخشیم، گفت: نقش هیئت‌های امنا در سالم‌سازی محیط کار و بازار بسیار موثر است و باید از این ظرفیت نهایت استفاده را ببریم.
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل بیان کرد: انتظار ما این که در صورت بروز تخلف و مشاهده موارد غیرمتعارف هیئت‌های امنا سریعا موارد را گزارش کنند تا اقدامات لازم صورت گرفته و با برخورد قانونی و قاطع با این موارد تخلف زمینه سالم‌سازی صنفی در استان فراهم آید.
در این جلسه رئیس نظارت بر اماکن عمومی و دبیر اتحادیه شورای اصناف اردبیل نیز با قدردانی از دادستان عمومی و انقلاب اردبیل در حمایت‌های قضایی در انجام ماموریت‌ها، گزارشی از عملکرد و اقدامات خود را ارائه کرد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر