صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ | ۹:۱۷ ب.ظ
0

فرماندار شهرستان خلخال گفت: تلاش و جدیت بر این است تا با فعال کردن پروژه‌های راکد شهری و اتمام مراحل اجرایی و راه‌اندازی آنها زمینه رفع مشکلات و نارسایی‌ها در این حوزه را فراهم آوریم.

وراوی :

وراوی: علی نظری در بازدید از برخی پروژه‌های شهری خلخال اظهار داشت: بازگشایی مسیر مسدود شده خیابان کارگر جنوبی شهر خلخال یکی از خواسته‌های مهم و اصلی اهالی و شهروندان خلخالی بوده که این مشکل برطرف شده و خواسته مردم جامه عمل می‌پوشد.
وی تصریح کرد: با بازگشایی مسیر مسدود شده خیابان کارگر جنوبی مشکلات ترافیکی در این حوزه برطرف می‌شود و شاهد تسهیل در رفت و آمد و تردد خودروها از این مسیر می‌شویم که انتظار می‌رود با تلاش و جدیت شهرداری به زودی شاهد اجرایی و عملیاتی شدن این امر در سطح شهر خلخال باشیم.
نظری بیان کرد: بازگشایی این خیابان در شهر خلخال که از سال ۸۰ عملیات اجرایی آن آغاز شده بود اما به دلایل مختلف نتوانسته عملیات اجرایی خود را تکمیل کند و به مدت ۱۵ سال متوقف مانده بود که هم‌اکنون با توجه به مهم بودن این پروژه عملیات اجرایی آن از سر گرفته شده و تلاش و جدیت بر تسریع در آن و بازگشایی این مسیر است.
فرماندار شهرستان خلخال گفت: باید شهرداری خلخال در زمینه تملک واحدهای مسکونی واقع در محوطه بافت فرسوده این شهر اقدام لازم را انجام داده و با تسریع در اجرای این امر شاهد رفع مشکلات در این حوزه باشد که در این زمینه آمادگی لازم را برای همکاری با شهرداری و دریافت مجوز از اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل داریم.
وی با اشاره به بازگشایی مسیرمسدود خیابان شهید رجایی خلخال افزود: این مسیر نیز با هدف تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه در خیابان قاضیلر خلخال و اتصال این مسیر به جاده زاویه سادات بازگشایی می‌شود که امیدواریم هر چه زودتر شاهد بهره‌برداری از این پروژه باشیم.
فرماندار شهرستان خلخال با اشاره به برخی پروژه‌ها راکد و نیمه‌فعال شهری در سطح شهر خلخال اظهار کرد: تلاش و جدیت بر این است تا با فعال کردن این پروژه‌ها و اتمام مراحل اجرایی و راه‌اندازی آنها زمینه رفع مشکلات و نارسایی‌ها فراهم آمده و بتوانیم رضایتمندی مردم را شاهد باشیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر