صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۱:۱۶ ق.ظ
0

اکبر تقی زاده در گفتگو با خبرنگار وراوی حضور در انتخابات نمایندگی مجلس را تکذیب کرد و جلسات اصلاح طلبان را بی نتیجه خواند.

وراوی :

وراوی:اکبر ثقی زاده عضو شورای شهر مشگین شهر در گفتگو با خبرنگار وراوی اظهار داشت: در محافل عمومی شنیده می شود که بنده در انتخابات نمایندگی مجلس شرکت می کنم اما به صراحت اعلام می کنم که با اعتماد مردم در جایگاه شورای شهر حضور دارم و در واقع مردم بنده را برای این جایگاه شایسته دانسته اند  و معتقدم به رای مردم باید احترام گذاشت .

عضو شورای شهر افزود: اگر قرار بر حمایت از بنده بود باید زودتر از اینها رسما انجام می شد وگرنه در این برهه که همه یار گیری کردند ورودم به انتخابات بی برنامه و بدون حساب خواهد بود.

وی در خصوص سرنوشت جلسه موسوم به اصلاح طلبان نیز گفت: واقعیت این است اکثر افرادی که در این جلسات حضور دارند توسط نامزد های مختلف یار گیری شدند و قول و قرار هایشان را هم گذاشتند و این جلسات نتیجه ای در برنخواهد داشت.

تقی زاده در پاسخ به خبرنگار ما در خصوص حمایت از فردی خاص از طرف جمع اصلاح طلبان هم اظهار داشت: اگر اکثریتی باشد و اجماع داشته باشند فقط از افراد شناسنامه دار این جریان حمایت می کنم نه افرادی که خود را منتسب به این جریان می کنند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر