صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ | ۱:۰۸ ب.ظ
0
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس:

وزیر راه و شهرسازی امروز به اردبیل سفر می‌کند

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: با دعوت نمایندگان مجلس وزیر راه و شهرسازی امروز به استان اردبیل سفر می‌کند تا در جریان اجرای پروژه‌های حوزه راه و مسکن و شهرسازی قرار گیرد.

وراوی :

وراوی: جلیل جعفری‌بنه‌خلخال اظهار کرد: این سفر که طی دو روز انجام می‌شود وزیر راه و شهرسازی فردا در مرکز استان از پروژه‌های مختلف بازدید کرده و افتتاح برخی از پروژه‌ها را انجام خواهد داد و به صورت اختصاصی روز پنچ‌شنبه مهمان اهالی کوثر و خلخال است تا از پروژه‌های راهسازی در این دو شهرستان بازدید کرده و در جریان اجرای آنها قرار گیرد.
وی گفت: تلاش خواهیم کرد تا از این سفر در تکمیل پروژه‌های راهسازی و همچنین تکمیل واحدهای مسکن مهر با ترزیق منابع اعتباری ارزشمند استفاده کنیم تا اعتبار ملی برای تکمیل این پروژه‌ها به ویژه در حوزه راهسازی و خروج شهرهای جنوبی استان از بن‌بست اقدام جدی و اساسی انجام شود.

این نماینده مجلس ادامه داد: در این سفر سعی خواهیم کرد وزیر راه و شهرسازی از همه پروژه‌ها که در حوزه ارتباطات و راه‌های مواصلاتی برای منطقه حیاتی است بازدید کرده و در جریان پیشرفت فیزیکی و کمبود و کسری اعتبارات آن قرار گیرد تا با ترزیق به موقع منابع در فصل کاری بتوان بخش عظیمی از آنها را به سرانجام رساند.

جعفری‌بنه‌خلخال بازدید وزیر راه و شهرسازی را از پروژه حیاتی و اساسی راه‌آهن نیز یادآور شد و بیان کرد: مسئولان این وزارتخانه قول داده‌اند تا در قطعات مختلف پروژه راه‌‌آهن اردبیل تکمیل شده و به مراحل نهایی بهره‌برداری نزدیک شود که قطعا این سفر و ترزیق منابع مختلف اعتباری به این پروژه رونقی مضاعف خواهد داد.

وی در پایان سخنان خود گفت: باید در مسیری حرکت کنیم تا با تکمیل پروژه‌های حوزه راه و مسکن در سال‌جاری بتوانیم رضایت‌مندی مردم را در سال همدلی و هم‌افزایی دولت و ملت فراهم کنیم که این کار جز با خدمت‌رسانی بی‌ادعا امکان‌پذیر نخواهد بود.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر