صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ | ۱:۲۵ ب.ظ
0

کاندیدای شهرداری اردبیل با مطرح شدن شایعه کناره‌گیری خود از کاندیداتوری شهرداری اردبیل، این موضوع را تکذیب کرد.

وراوی :

وراوی: اکبر صمدی اظهار کرد: طرح این مباحث بیشتر به خاطر حاکم شدن فضای دو قطبی در شورای شهر است که به نظر می‌رسد عده‌ای نیز سعی می‌کنند بر این موضوع دامن زده و آن را برجسته کنند.
وی تصریح کرد: بنده اگر قصد کناره‌گیری داشتم از اول خودم را کاندیدای شهرداری اردبیل نمی‌کردم و تا آخرین لحظه با رقبا در میدان هستم و بر این باورم که اگر شورای شهر بخواهد شهرداری توانمند انتخاب کند باید این مأموریت و مسئولیت را به افراد با تجربه و کاربلد بسپارد.
کاندیدای شهرداری اردبیل، تأخیر و تعلل شورای شهر را در انتخاب شهردار به خاطر برخی فضاهای ناسالم در داخل شورا و تلاش برای انتخاب شهردار از بین کاندیدای شورای شهر اعلام کرد و گفت: قطعاً همه مردم در جریان موضوع هستند و به هیچ وجه اجازه نمی‌دهند تا فردی که هیچ تجربه‌ای در مدیریت شهر ندارد، بخواهد برای این مسئولیت انتخاب شود.

فرماندار نیر گفت: انتخاب شهردار از روی نگاه غیر تخصصی و تنها به بهانه دوستی و یا عضویت در شورای شهر نمی‌تواند منطقی و قابل قبول باشد.

صمدی اضافه کرد: ما بر این باوریم که انتخاب شهردار به دور از هرگونه نگرش سیاسی، حزبی، گروهی، جناحی و انتصاب به یک نهاد یا تشکل باشد و ضروری است ما با نگاه واقع‌بینانه در این زمینه ورود پیدا کرده تا شهردار اردبیل برگزیده شود.

وی با رد هرگونه شایعه مبنی بر انصراف خود از نامزدی برای انتخاب شهردار اردبیل ادامه داد: چنین موضوعی صحت نداشته و تنها تلقی و شایعه‌پردازی عده‌ای است که می‌خواهند به تضعیف دیگر کاندیداها و پیروزی یک کاندیدای خاص بیندیشند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر