صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۲:۵۲ ب.ظ
0

بهنوش بختیاری بازیگر معروف سینما و تلویزیون ایران با حضور در مؤسسه خیریه شکوفه‌های اردبیل از نوباوگان و کودکان تحت سرپرستی این مجموعه دیدن و ساعاتی را در فضای شادی و سرور آنها سپری کرد.

وراوی :

وراوی: بهنوش بختیاری بازیگر معروف سینما و تلویزیون ایران با حضور در مؤسسه خیریه شکوفه‌های اردبیل از نوباوگان و کودکان تحت سرپرستی این مجموعه دیدن و ساعاتی را در فضای شادی و سرور آنها سپری کرد.
در مراسمی که در مؤسسه خیریه خانه‌های کودکان و نوباوگان شکوفه‌های اردبیل برگزار شد، بهنوش بختیاری بازیگر معروف ایران اظهار کرد: وظیفه خود دانستم تا به این کودکان سر بزنم و با این حضور در جریان مشکلاتی که این کودکان با آن روبه‌رو هستند، قرار بگیرم و در حد وسع و توان این کودکان را مورد حمایت قرار دهم.
وی تصریح کرد: بنده این کارها را جز وظیفه چیز دیگری نمی‌دانم و بر این باورم این حضور می‌تواند به اعتماد به نفس این کودکان کمک کند.
این بازیگر معروف سینما و تلویزیون ایران گفت:‌ بنده همیشه آرزو دارم که کودکان ایران زمین در محیطی شاد و پر از شور و نشاط زندگی کنند و آینده آنها نیز به بهترین وجه تأمین شود.
بختیاری خطاب به کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست افزود: باید همه ذهنیت‌های بد را از خودتان دور کنید و به آینده روشن و امیدبخش بیندیشید که قطعاً این امر می‌تواند زمینه رشد و بالندگی بیشتر را فراهم کند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: نباید این کودکان در مقایسه خود با دیگر کودکان احساس کمبود و یا نارسایی را داشته باشند بلکه با دور ریختن تمام غصه‌ها و دردهایشان باید به فکر آینده امیدبخش باشند.
بختیاری اضافه کرد: ما در تهران با همراهی جمعی از بازیگران و هنرمندان سعی کردیم تا در حد وسع و توان از این مجموعه‌های خیریه حمایت کنیم که حضور بنده در این مؤسسه نیز در این راستا این موضوع بوده است.
مدیر خانه شکوفه‌های اردبیل نیز در این بازدید گفت: ما تاکنون بیش از ۱۵۰ دختر و پسر بی‌سرپرست و بد سرپرست را در این مجموعه پذیرش کرده و نسبت به نگهداری و سر و سامان دادن آنها اقدام کردیم.
سید حاتمی افزود: ما تاکنون دو ساختمان در نگهداری این کودکان اجاره کردیم و ساختمان اصلی ما در حال ساخت است که امیدواریم بازیگرانی همچون بهنوش بختیاری ما را در ساختن این خانه برای نگهداری کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست کمک کنند.
وی با قدردانی از حمایت‌های بهزیستی در مدیریت چنین مجموعه‌هایی تصریح کرد: در این زمینه به‌زودی استان اردبیل نیز با پرداخت مبالغی به عنوان یارانه این مؤسسه را کمک می‌کند ولی چشم امیدمان به افراد خیر و نیکوکار است.

کیویمیز

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر