صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۲:۵۵ ب.ظ
0

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: با گذشت پنج سال از بهره برداری سند زمین خودروسازی مایوان در اردبیل به سرمایه گذار تحویل نمی‌شود.

وراوی :

وراوی: سید حامد عاملی یکی از مشکلات این واحد تولیدی را تحول ندادن سند زمین عنوان کرد و افزود: متاسفانه به نظر می رسد افراد قسم خورده ای مانع از تحویل سند این واحد خودروسازی شده اند.
وی افزود: در صورتی که سرمایه گذار سند را تحویل نگیرد نمی تواند از تسهیلات استفاده کند و به دلیل نگاه مجرمانه به سرمایه گذار؛ تحویل سند صورت نمی گیرد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با بیان اینکه این واحد تولیدی راکد نیست و در حال فعالیت است، ادامه داد: شرکت سبلان خودرو مایوان تولید اتوبوس و مینی بوس را در دستور کار دارد.

به گفته عاملی در مقطعی تولید اتوبوس های داخل شهری انجام شد که به دلیل مشکلات فروش تبدیل به اتوبوس های بین شهری شد و در حال حاضر نیز تولید تداوم دارد.

وی با تاکید به ضرورت حمایت از سرمایه گذار و بخش خصوصی گفت: متاسفانه نوع نگاه به سرمایه گذار آسیب زا است و دستگاه های متولی در برخی مواقع آن حمایتی که ضروری است، دریغ می کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با تاکید به تشکیل جلسات متعدد برای بررسی مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی استان، اضافه کرد: حل این مشکلات در اغلب مواقع به همکاری دستگاه های متولی نیاز دارد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر