صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ | ۲:۳۰ ب.ظ
0

فرماندار كوثر گفت: شركت جهاد نصر حمزه در پروژه راه آهن اردبيل – ميانه (واقع در سه راهي بخش فيروز) 40 درصد پيشرفت فيزيكي را داراست.

وراوی :

وراوی: علیرضا علیپور در بازدید از پروژه راه آهن اردبیل – میانه (واقع در سه راهی بخش فیروز شهرستان کوثر) که قطعه ۳ الف این پروژه ملی را شرکت جهاد نصر حمزه بر عهده دارد اظهار کرد: شرکت جهاد نصر حمزه در این پروژه ۸ کیلومتری با پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصدی نسبت به اتمام آن در آینده ای نزدیک تلاش می کند که بایستی در راستای اتمام هرچه سریعتر این پروژه و بهره برداری از آن تمامی دستگاههای اجرایی و نهاد های دولتی مسائل و مشکلات این شرکت را مرتفع سازند.
رستمی، مدیر کارگاه جهاد نصر حمزه هم در ادامه طی نشست با فرماندار کوثر با بیان اینکه این شرکت بیش از ۱۰۰ نفر را اشتغالزایی کرده است افزود: سه راهی و ورودی بخش فیروز از جاده اصلی سرچم – اردبیل طی اقدامات صورت گرفته مجهز به رمپ های ورود و خروج و همچنین عملیات آسفالت آن با همکاری ادارات ذیربط انجام خواهد یافت.
در ادامه بخشدار فیروز شهرستان کوثر و رئسای ادارات راه و شهرسازی، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، آب و فاضلاب روستایی، امور آب، محیط زیست در رابطه با حل و فصل مسائل و مشکلات این شرکت (جهاد نصر حمزه) گفتگو کردند.
گفتنی است که آسفالت سه راهی بخش فیروز از جاده اصلی اردبیل – سرچم منتهی به مرکز بخش فیروز، استقرار رمپ های ورود و خروج، افزایش فشار آب شرب شرکت مربوطه و همچنین راه اندازی CNG بخش فیروز از جمله مسائلی بود که مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر