صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ | ۳:۱۳ ب.ظ
0
در شوراي آموزش و پرورش كوثر مطرح شد؛

۴ پایگاه اوقات فراغت در گیوی راه‌اندازی می شود

مدیر آموزش و پرورش شهرستان كوثر از راه‌اندازی چهار پایگاه اوقات فراغت ویژه دانش‌آموزان در این شهرستان خبر داد.

وراوی :

وراوی: جلسه شورای آموزش و پرورش کوثر امروز با حضور فرماندار کوثر، رئیس آموزش و پرورش کوثر و همچنین دیگر مسئولین در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
علیرضا علیپور، فرماندار کوثر در این جلسه با اشاره به راه اندازی پایگاههای اوقات فراغت در این شهرستان افزود: با توجه به اینکه در آستانه فصل تابستان قرار گرفته ایم بایستی تمامی نهاد های خدمات رسان در حوزه آموزش و پرورش و همچنین دیگر دستگاههای اجرایی برای ایجاد اوقات فراغت دانش آموزان و آماده ساختن اماکن اسکان در منطقه برای پذیرایی از میهمانان و گردشگران بیش از پیش تلاش کنند.
مهدی غزنوی، رئیس اداره آموز و پرورش هم در ادامه این جلسه از راه‌اندازی چهار پایگاه اوقات فراغت ویژه دانش‌آموزان در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: از این تعداد دو پایگاه ثابت در منطقه ۱ و ۲ پایگاه دیگر در منطقه ۲ شهری است.
وی بیان کرد: در این پایگاه‌ها کلاس‌های ورزشی، فرهنگی، قرآنی و … برگزار می‌‌شود.
غزنوی خاطر نشان کرد: همه دستگاه‌های ذی‌ربط با یک‌جا کردن برنامه‌های خود با توجه به فرارسیدن ایام تعطیلات دانش‌آموزان، برنامه‌ریزی مناسبی برای پر کردن اوقات فراغت داشته باشند.
مدیر آموزش و پرورش کوثر بیان کرد: اوقات فراغت دانش‌آموزان باید با کسب تجربه و به نوعی کارآموزی برای دانش‌آموزان همراه باشد، زیرا این اوقات می‌تواند در انتقال تجربیات مؤثر باشد.
حجت‌الاسلام محمدی، روحانی مستقر در شهرستان کوثر هم در پایان این جلسه تصریح کرد: با توجه به اینکه اوقات فراغت در ماه مبارک رمضان قرار دارد، بایستی جلسات قرآنی نیز در این پایگاه‌ها مد نظر قرار گیرد.

کیویمیز

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر