صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ | ۴:۲۶ ب.ظ
0

شهردار خلخال گفت: ۴۵ میلیارد ریال اعتبار برای آسفالت معابر و خیابان‌های شهر خلخال به ویژه در مناطق حاشیه شهر اختصاص می‌یابد.

وراوی :

وراوی: علی درویشی ظهر امروز در عملیات آغاز آسفالت خیابان مرکزی شهر خلخال اظهار داشت: ۴۵ میلیارد ریال اعتبار برای آسفالت معابر و خیابان‌های شهر خلخال به ویژه در مناطق حاشیه شهر اختصاص می‌یابد.
وی افزود:‌ با صرف این میزان اعتبار در بخش‌های یاد شده شاهد تحولی اساسی در آسفالت کوچه‌های خاکی و معابر و خیابان‌های اصلی و فرعی در سطح شهر خلخال می‌شویم که این امر می‌تواند بسیاری از مشکلات در این حوزه را برطرف کرده و رضایتمندی مردمی را به دنبال داشته باشد.
شهردار خلخال از اختصاص ۹۰۰ تن قیر به شهرداری خلخال از سوی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور خبر داد و گفت: این میزان قیر امسال با تخفیف ۵۰ درصد به شهرداری خلخال اختصاص می‌یابد تا برای آسفالت و روکش آن در معابر و خیابان‌های اصلی و فرعی این شهر صرف شود.
درویشی بیان کرد:‌ امسال با اختصاص قیر اختصاص یافته به شهرداری و نیز با توجه به مصالح موجود در کارخانه آسفالت شهرداری، ۱۵ هزار تن آسفالت در این شهر تهیه می‌شود که این میزان آسفالت تهیه شده برای آسفالت ۹۰ هزار مترمربع از معابر و خیابان‌های شهری خلخال به کار برده می‌شود.
وی از انجام عملیات روکش آسفالت خیابان مرکزی خلخال به طول یک کیلومتر و عرض ۲۴ متر خبر داد و افزود:‌ این روکش آسفالت از میدان معلم تا میدان جانبازان اجرایی می‌شود چرا که آخرین روکش آسفالتی که برای این مسیر انجام شده مربوط به ۱۰ سال پیش بوده که با توجه به عوامل مختلف کیفیت خود را از دست داده است.
شهردار خلخال تصریح کرد:‌ این آسفالت با اجرای عملیاتی‌های زیرساختی نظیر گاز، آب، فاضلاب، مخابرات، برق و نمک‌پاشی‌ها در فصل زمستان از بین رفته که عملیات اجرایی روکش آشفالت برای این مسیر به منظور بهسازی و ترمیم آسفالت آن انجام می‌شود تا شاهد رضایتمندی مردم و ترددکنندگان از این مسیر باشیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر