صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ | ۴:۲۹ ب.ظ
0

فرماندار ‌گرمی گفت:‌ با تکمیل فاز دوم مجتمع آبرسانی روستایی شهید بالازاده ۱۷ روستای شهرستان گرمی از آب آشامیدنی سالم بهره‌مند می‌شوند.

وراوی :

وراوی: محمود علائی ظهر امروز در بازدید از فاز دوم پروژه مجتمع آب‌رسانی شهید بالازاده شهرستان گرمی، اظهار داشت: فاز دوم مجتمع آبرسانی روستایی شهید بالازاده با اختصاص اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال در حال اجرا بوده که باید تلاش و جدیت بر تسریع در اجرای این پروژه و بهره‌برداری از آن باشد.
وی با بیان اینکه با تکمیل فاز دوم مجتمع آبرسانی روستایی شهید بالازاده ۱۷ روستای بخش مرکزی و موران شهرستان گرمی از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بهره‌مند می‌شوند، گفت:‌ آبرسانی به مناطق روستایی و بهره‌مندی این قشر از نیازهای اولیه جزو وظایف و رسالت‌های خطیر مسئولان بوده که انتظار می‌رود در این زمینه اقدامات شایسته‌ای انجام شود.
فرماندار شهرستان گرمی بیان کرد:‌ این پروژه در حال حاضر ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و عملیات اجرایی خود را سپری می‌کند که طول لوله‌گذاری خط انتقال و داخل شبکه این پروژه ۵۰ کیلومتر بوده که باید مسئولان و متولیان امر تلاش کنند تا در زمان مقرر این پروژه را تکمیل و آماده بهره‌برداری کنند.
علائی از اتمام عملیات اجرایی آبرسانی به روستاهای صغیرلر، قزل گونی و بابی‌کندی خبر داد و افزود:‌ در حال حاضر لوله‌گذاری خط انتقال و داخل شبکه روستاهای سفلی علیا و وسطی، کلاسر علیا و سفلی، صمدلو، عبابیگلو، قوزل، حواس‌کندی، نقاره، چونه‌خانلو ، هادی‌بیگلو، آقاحسن بیگلو و قشلاق ایلخچی علیا نیز در حال اجرا است.
فرماندار شهرستان گرمی تصریح کرد:‌ این مجتمع آبرسانی براساس پیش‌بینی‌های انجام شده و پیشرفت انجام شده در پروژه تا پایان تیرماه امسال تکمیل و به بهره‌برداری رسیده و اهالی این روستاها از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بهره‌مند می‌شوند که امیدواریم در این زمینه شاهد تسریع در عملیات اجرایی و افتتاح در موعد مقرر باشیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر