صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ | ۴:۳۶ ب.ظ
0
با توجه به انتخاب شهردار اردبیل در عصر امروز

کناره‌گیری صمدی از نامزدی شهرداری اردبیل

در حالی که قرار است عصر امروز شهردار اردبیل از بین کاندیداها با رأی شورای شهر انتخاب شود اکبر صمدی نیز به جمع کاندیداهایی پیوست که قبل از رأی‌گیری استعفا داده و از نامزدی خود برای شهرداری اردبیل کناره گرفتند.

وراوی :

وراوی: رئیس شورای شهر اردبیل با تأیید این استعفا و کناره‌گیری اظهار داشت: اکبر صمدی که از گزینه‌های اصلی برای انتخاب شهردار اردبیل محسوب می‌شد، از ادامه فرایند انتخاب شهردار کناره‌گیری کرده و متن استعفای وی نیز به شورا ارسال شده است.
زکی‌الله خوشبخت افزود: تاکنون به غیر از اکبر صمدی، سالار شاکر و کلام‌الله صفری نیز پیش از این از ادامه رقابت برای تصدی پست شهرداری اردبیل کناره‌گیری کرده بودند که با این حساب عصر امروز رقابت بین ۵ نفر باقیمانده خواهد بود.

بر اساس این گزارش،‌ در حالی شورای شهر بعد از یک تأخیر سه هفته‌ای عصر امروز شهردار اردبیل را در صورت نبود جنگ و دعوا و درگیری‌های داخلی به سرانجام می‌رساند که از علیرضا سلیمانی و حمید لطف‌اللهیان به عنوان گزینه‌های اصلی شهرداری یاد می‌شود که البته در کنار آنها یاور وحدتی‌پور، ابراهیم فتایی و فرید صالحی نیز در کنار این گزینه‌ها حضور دارند.

شورای شهر اردبیل از ساعت ۱۸ عصر امروز برای انتخاب شهردار اردبیل جلسه رسمی برگزار می‌کند تا تکلیف شهردار جدید اردبیل بعد از استعفای صدیف بدری که خود را برای انتخابات مجلس آماده می‌کند معلوم شود در حالی که انتخاب شهردار اردبیل به امروز و فردا موکول شده در حالی که این مجموعه با سرپرستی مدیریت می‌شود و پیش‌بینی‌ها حکایت از برخی رایزنی‌های داخل شورا و طرفداران خاص برای انتخاب علیرضا سلیمانی به عنوان شهردار آینده اردبیل است.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر