صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۰:۳۱ ق.ظ
0

حمید لطف‌اللهیان شهردار جدید اردبیل باز هم به مجموعه شهرداری بازگشت تا پست مدیرکلی دفتر فنی استانداری اردبیل را ترک کرده و به عنوان شهردار اردبیل فعالیتش را آغاز کند.

وراوی :

وراوی: حمید لطف‌اللهیان متولد ۱۳۵۲ از محله عارف اردبیل است که لیسانس خود را در رشته مهندسی عمران، فوق لیسانس خود را در رشته مهندسی شهرسازی سپری کرده و هم اکنون نیز دانشجوی دکتری مهندسی شهرسازی است که در دانشگاه قاضی ترکیه مشغول تحصیل است.
این چهره شناخته شده شهرداری اردبیل بیش از ۱۲ سال در پست‌های مختلف شهرداری اردبیل مدیریت کرده که از جمله آن می‌توان سمت شهرداری منطقه دو اردبیل، مدیرعاملی سازمان عمران شهرداری و بهسازی بافت فرسوده را بیان کرد.

حمید لطف‌اللهیان که از کارکشته‌های این مجموعه است به سه عنصر حرفه‌ای بودن، باتجربه بودن و متخصص بودن در مدیریت شهرداری تأکید کرده و همواره بر این باور است که در مدیریت شهرداری باید پیش‌نیاز کارهای عمرانی را توجه به مسائل اجتماعی و فرهنگی قرار داد.

شهردار منتخب شورای شهر اردبیل در حالی از شناخت خود به صورت جامع از مناطق مختلف شهر اردبیل همچون کف دست خود سخن به میان می‌آورد که بر این باور است که اردبیل نیاز به توسعه از جنس پایدار دارد تا در مقیاس جهانی بتواند معرفی شود.

حمید لطف‌اللهیان که با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید ساختمان شهرداری اردبیل را به ساختمان همجوار شهرداری یعنی استانداری اردبیل تغییر داد و نقل مکانش را در قالب سمت مدیرکلی دفتر فنی انجام داد، قرار است بار دیگر باتجربه‌ای که داشته و مقبول کارکنان شهرداری است به این مجموعه برگردد تا سکان شهر اردبیل را به عنوان چهل و چهارمین شهردار این شهر بر عهده بگیرد.

انتخاب شهردار اردبیل در حالی بعد از کش‌وقوس‌های مختلف به نفع حمید لطف‌ا‌للهیان خاتمه یافت که این مدیر توانا باید مسئولیت ۳ هزار پرسنل شهرداری را با مدیریت و کفایت خود بر عهده گرفته و نسبت به انجام امور تلاش کند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر