صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۰:۳۵ ق.ظ
0

فرماندار شهرستان پارس‌آباد گفت:‌ برای ارائه خدمات مطلوب و شایسته به مراجعه‌کنندگان ضروری است تا یک کلینیک تخصصی در محوطه شبکه بهداشت و درمان پارس‌آباد احداث شود.

وراوی :

وراوی: مهدی احمدی در بازدید از مراکز درمانی پارس‌آباد اظهار داشت: هدف از بازدید از مراکز درمانی و کلینیک‌های تخصصی درمانی پزشکان و اوژانس و شبکه بهداشت و درمان بررسی روند ارائه خدمات به مردم و کیفیت این خدمات بوده تا باشناسایی این مشکلات در زمینه رفع آنها اقدامات لازم انجام شود.
وی با تشریح موقعیت جغرافیایی و جمعیتی شهرستان پارس آباد گفت: این شهرستان یکی از مناطق مهاجرپذیر در سطح استان اردبیل بوده که با توجه به این امر باید تلاش و جدیت مسئولان حوزه بهداشت و درمان این شهرستان در زمینه شناسایی نقاط ضعف و قوت خدمات ارائه شده و تلاش برای خدمات‌رسانی کیفی در سطح شهرستان باشد.
احمدی با تاکید بر ارتقای کیفیت در ارائه خدمات درمانی به مردم تصریح کرد:‌ این امر باید مورد توجه ویژه مسئولان مربوطه و متولیان امر قرار بگیرد تا بتوانیم با ارائه خدمات کیفی و بهتر از گذشته به مراجعان و بیماران زمینه سلامتی و بهبود آنها را فراهم آورده و شاخص‌های شهرستان را در این حوزه ارتقا دهیم.
فرماندار شهرستان پارس‌آباد با اشاره به اجرای طرح تحول نظام سلامت و رضایتمندی بالای مردم از اجرای این طرح افزود:‌ باید مسئولان مراکز بهداشتی و درمانی با برنامه‌ریزی لازم در اجرای طرح تحول سلامت گام برداشته و تلاش کنند تا بیش از گذشته در این حوزه رضایتمندی مردم را با ارائه خدمات کیفی و کاهش هزینه‌های درمانی فراهم آورند.
وی با اشاره به تجمیع در مراکز درمانی شهرستان و لزوم رفع مشکلات ساختمان اجاره‌ای کلینیک‌های درمانی بیان کرد:‌ برای ارائه خدمات مطلوب و شایسته به مراجعه‌کنندگان ضروری است تا یک کلینیک تخصصی در محوطه شبکه بهداشت و درمان پارس‌آباد راه‌اندازی و احداث شود که انتظار می‌رود در این زمینه مسئولان امر پیگیر موضوع باشند.
فرماندار شهرستان پارس‌آباد در بازدید از دفاتر اداره شبکه بهداشت و درمان پارس‌آباد نیز بیان کرد:‌ باید در این دفاتر تکریم و احترام به ارباب رجوع مورد توجه مسئولان و کارکنان این بخش قرار بگیرد تا مردم از نحوه ارائه خدمات و پشتیبانی اداری مراکز رضایت لازم را داشته باشند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر