صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۱:۳۷ ق.ظ
0

رئیس فدراسیون والیبال گفت: منتظر ابلاغیه وزارت کشور در خصوص حضور بانوان در لیگ جهانی هستیم، اگر این اتفاق رخ ندهد ما را از میزبانی محروم خواهند کرد.

وراوی :

وراوی: رئیس فدراسیون والیبال گفت: منتظر ابلاغیه وزارت کشور در خصوص حضور بانوان در لیگ جهانی هستیم، اگر این اتفاق رخ ندهد ما را از میزبانی محروم خواهند کرد.
محمدرضا داورزنی در توضیح بیشتر این موضوع گفت:« واقعیت این است در صورتی که نتوانیم در مسابقات لیگ جهانی بانوان را به ورزشگاه‌ها بدهیم از میزبانی رویدادهای مهم محروم خواهیم شد و این موضوع به هیچ وجه برای والیبال ایران و البته ورزش ما خوب نیست.»
وی ادامه داد:«تمام تلاشمان براین است که این اتفاق رخ ندهد.حل این مشکل مربوط به یک سازمان خاص نیست و دستگاه‌های مختلف در این موضوع نقش دارند. وزارت کشور اصلی‌ترین مسئولیت را در خصوص حل این مشکل بر عهده دارد و ما امیدواریم با توجه به جلساتی که با مسئولان این وزارتخانه و همچنین مسئولان مختلف برگزار کردیم مجوز لازم برای حضور بانوان در ورزشگا‌‌ه‌ها صادر شود.»

رئیس فدراسیون والیبال افزود:«در حال حاضر ما منتظر تا ابلاغیه این موضوع به دستمان برسد تا بتوانیم اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهیم و دغدغه‌های داخلی را در این موضوع لحاظ کنیم. اقدام‌های لازم تا چند روز آینده صورت می‌گیرد و امیدوارم که هر کسی وظایف خود را انجام دهد. تلاش ما این است که با در نظر گرفتن ملاحظات بین‌المللی و حفظ حرمت‌ها و موازین شرعی داخلی میزبانی لیگ جهانی را انجام دهیم.»

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر