صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ | ۹:۲۷ ب.ظ
0

فرماندار شهرستان مشگین‌شهر گفت: در حال حاضر در سطح شهرستان مشگین‌شهر ۱۰ پروژه و طرح گردشگری در حال اجرا است.

وراوی :

وراوی: ابراهیم امامی عصر امروز در جلسه کارگروه گردشگری شهرستان مشگین‌شهر اظهار داشت: در حال حاضر در سطح شهرستان مشگین‌شهر ۱۰ پروژه و طرح گردشگری در حال اجرا بوده که با بهره‌برداری از این طرح‌ها، بخش گردشگری شهرستان بیش از گذشته دچار تحول می‌شود.
فرماندار شهرستان مشگین‌شهر افزود: برای این تعداد پروژه و طرح گردشگری در سطح شهرستان ۳۱۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته که امیدواریم با جذب و تخصیص تمامی این اعتبارات شاهد بهره‌برداری از این پروژه‌های مهم و اساسی در سطح شهرستان مشگین‌شهر باشیم.
وی از احداث کمپ گردشگری سد سبلان در مشگین‌شهر خبر داد و گفت: رایزنی‌های لازم در این زمینه انجام شده و قرار است با اختصاص اعتبارات لازم این کمپ احداث شود که تکمیل و بهره‌برداری از آن با توجه به جذابیت‌ها و قابلیت‌های منطقه تاثیر بسزایی در توسعه صنعت گردشگری در این شهرستان دارد.
فرماندار شهرستان مشگین‌شهر با اعلام حمایت از سرمایه‌گذاران در بخش گردشگری مشگین‌شهر تصریح کرد: خوشبختانه در چند سال اخیر شاهد حضور و فعالیت هر چه بیشتر گردشگران در مشگین‌شهر و به ویژه در حوزه گردشگری این شهرستان بودیم که این امر با توجه به ظرفیت‌های بالای گردشگری در منطقه توانسته مشگین‌شهر را دچار تحولی اساسی کند.
امامی با اشاره به افتتاح بزرگترین پل معلق خاورمیانه در مشگین‌شهر بیان کرد: این یک ظرفیت عظیم برای شهرستان مشگین‌شهر بوده تا بتواند به جذب و جلب هر چه بیشتر گردشگران بپردازد که با توجه به اینکه با راه‌اندازی این پل و برخی پروژه‌های گردشگری در شهرستان زمینه برای حضور هر چه بیشتر گردشگران فراهم می‌آید ضروری است تا زیرساخت‌های گردشگری در این شهرستان برای رضایتمندی هر چه بیشتر مسافران و گردشگران تقویت شود.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر