صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ | ۹:۳۹ ب.ظ
0

فرماندار ‌بیله‌سوار گفت: با هرگونه تخلفی که از رانندگان تاکسی‌ها در مقابل گمرک بیله‌سوار مشاهده شود با شدت برخورد شده و امتیاز تاکسی‌های متخلف لغو می‌شود.

وراوی :

وراوی: آرام حلیم عصر امروز در جلسه تنظیم بازار شهرستان بیله‌سوار اظهار داشت:‌ تاکسی‌هایی که در مقابل گمرک بیله‌سوار اقدام به حمل و نقل مسافران و ترددکنندگان می‌کنند باید از هرگونه اقدام که تخلف محسوب می‌شوند پرهیز کنند.
وی با اشاره به برخی ناهماهنگی‌ها و ناهنجاری‌های ایجاد شده در مقابل گمرک بیله‌سوار توسط تاکسی‌ها بیان کرد: در این زمینه با هرگونه تخلفی که از رانندگان تاکسی‌ها مشاهده شود با شدت برخورد شده و امتیاز تاکسی‌های متخلف در این محل لغو می‌شود تا زمینه چنین تخلفاتی فراهم نباشد.
فرماندار ‌بیله‌سوار با اشاره به اجرای طرح ساماندهی خودروهای گمرک بیله‌سوار گفت: در قالب اجرای این طرح که از ۱۲ خردادماه امسال آغاز شده تاکنون ۲۰۰ خودرو ساماندهی شده و خودروهای پلاک شخصی به عمومی تبدیل شده تا این امر زمینه‌ساز ارائه خدمات بهتر بوده و از برخی مشکلات و نارسایی‌ها جلوگیری شود.
حلیم افزود: برای اجرای کامل طرح ساماندهی خوردوهای گمرک بیله‌سوار ۱۹ میلیارد ریال اعتبار نیاز بوده که امیدواریم با مساعدت مسئولان استانی و اختصاص اعتبارات مورد نیاز شاهد اجرای این طرح و بهره‌مندی از ثمرات مثبت و موثر آن باشیم.
فرماندار شهرستان بیله‌سوار با انتقاد از عدم انتخاب شهردار برای بیله‌سوار تصریح کرد: این امر سبب شده بسیار از مشکلات در حوزه عمران و پاکیزگی شهری به وجود آید به طوری که در حال حاضر از این لحاظ بسیاری از مشکلات در شهر بیله‌سوار مشهود و ملموس بوده که با توجه به ظرفیت گمرک و تردد هزاران مسافر خارجی از منطقه زمینه برای نارضایتی این افراد نیز فراهم شده است.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر