صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ | ۹:۴۲ ب.ظ
0

فرماندار شهرستان پارس‌آباد گفت: برای معرفی ظرفیت شهرستان پارس‌آباد در حوزه تولید گندم جشنواره گندم در این شهرستان برگزار می‌شود.

وراوی :

وراوی: مهدی احمدی عصر امروز در جلسه کارگروه گردشگری و صنایع دستی شهرستان پارس‌آباد اظهار داشت: امسال در صدد هستیم تا برای معرفی ظرفیت شهرستان پارس‌آباد در حوزه تولید گندم جشنواره گندم در این شهرستان را برگزار کنیم.
فرماندار شهرستان پارس‌آباد از پیش‌بینی تولید ۱۵۰ هزار تن گندم در شهرستان پارس‌آباد خبر داد و گفت: شهرستان پارس‌آباد در این حوزه ظرفیت‌های بسیار بالایی دارد و سالانه در تولید محصولات کشاورزی و به ویژه محصول گندم نقش بسیار اساسی در منطقه ایفا می کند.
وی با اشاره به برنامه‌های تدارک دیده شده برای جشنواره گندم تصریح کرد: در کنار ظرفیت تولید گندم، سایر قابلیت‌ها و توانمندی‌های شهرستان نیز در قالب این جشنواره برای علاقمندان و بازدیدکنندگان معرفی و شناسانده می‌شود تا بتوانیم زمینه توسعه و شکوفایی این ظرفیت‌ها را فراهم آورده و توسعه شهرستان را رقم بزنیم.
احمدی با اشاره به ظرفیت‌های بالای شهرستان پارس‌آباد بیان کرد: باید تلاش و جدیت بر جلب و جذب هر چه بیشتر سرمایه‌گذاران برای ورود به عرصه کشاورزی و گردشگری این شهرستان باشد تا بتوانیم از این ظرفیت‌ها برای توسعه این بخش در شهرستان استفاده کنیم.
فرماندار شهرستان پارس‌آباد با بیان اینکه توسعه سرمایه‌گذاری‌ها در بخش گردشگری منجر به توسعه و پیشرفت منطقه می‌شود، افزود: تلاش می‌کنیم تا با حمایت‌های لازم از سرمایه‌گذاران زمینه حضور آنها را در شهرستان فراهم آوریم تا شاهد رونق و توسعه در این شهرستان باشیم.
وی با اشاره به تولید صنایع دستی مختلف در شهرستان بیان کرد: باید تلاش کنیم تا در قالب شرکت در نمایشگاه‌ها و جشنواره‌های مختلف صنایع دستی و برگزاری نمایشگاه‌ها در این حوزه، زمینه معرفی صنایع دستی شهرستان فراهم شود تا بتوانیم با استفاده از این توانمندی در مسیر درآمدزایی هر چه بیشتر برای شهرستان بهره‌گیری کنیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر