صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ | ۹:۴۹ ب.ظ
0

با حضور رئیس جهاد دانشگاهی کشور و مسئولان استانی کلنگ احداث مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و مجتمع فوق تخصصی سلول درمانی جهاد دانشگاهی در شهرستان سرعین به زمین زده شد.

وراوی :

وراوی: حمیدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی کشور امروز در آغاز عملیات احداث مجتمع فوق تخصصی سلول درمانی و ناباروی جهاد دانشگاهی در سرعین اظهار داشت:‌ این مجتمع در مدت زمان مشخص با حمایت دولت و جهاد دانشگاهی کشور به بهره‌برداری می‌رسد که نقش بسزایی در ارائه خدمات درمانی و بهداشتی خواهد داشت.
وی گفت:‌ این مجتمع شامل بخش‌های کلینیک تخصصی زنان و نازایی، کلینیک تخصصی مردان، کلینیک مشاوره ناباروری، آزمایشگاه جنین‌شناسی‌، اتاق‌های عمل، کلینیک مشاوره روانشناسی و اختلالات روابط زناشویی و آزمایشگاه تشخصی بیماری‌های ژنتیکی و جنسیت جنین خواهد بود که به یکی از مراکز مهم درمان ناباروری در کشور تبدیل می‌شود.
رئیس جهاد دانشگاهی کشور تصریح کرد:‌ احداث مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری در شهرستان سرعین می‌تواند علاوه بر ارائه خدمات درمانی به ناباروران در راستای توسعه این شهر در بخش های مختلف نیز بسیار موثر باشد.
طیبی بیان کرد: امیدواریم با تامین اعتبارات این پروژه از دولت و مسئولان استانی در آینده‌ای نه چندان دور شاهد افتتاح این پروژه باشیم.
نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به اینکه اعتبارات ویژه‌ای برای راه‌اندازی مجتمع تحقیقات سلول درمانی جهاد دانشگاهی سرعین اختصاص می‌یابد، گفت: دولت و مجلس تمام تلاش‌شان بر این است که این مجتمع هر چه زودتر به بهره‌برداری برسد.
مصطفی افضلی‌فرد افزود:‌ احداث مجتمع تحقیقاتی سلول درمانی در سرعین می‌تواند در راستای توسعه فناوری‌های نوین خدمات درمانی و بهداشتی بسیار موثر باشد و امیدواریم هر چه زودتر شاهد افتتاح این مرکز باشیم.
وی اظهار کرد: امیدواریم جهاد دانشگاهی کشور نیز بتواند در راستای تامین بودجه ملی برای احداث این پروژه گام‌های اساسی بردارد و ما نیز بتوانیم از بودجه استانی در راستای احداث هر چه زودتر این پروژه استفاده کنیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر