صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۰:۱۶ ب.ظ
0

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اردبیل گفت:‌ دهیاری‌های استان اردبیل به ماشین‌آلات سنگین و نیمه سنگین مجهز می‌شوند.

وراوی :

وراوی: اکبر طوبی امروز در جلسه بررسی تجهیز دهیاری‌های استان اردبیل اظهار داشت: با اختصاص ‌۶۹ دستگاه ماشین‌آلات سنگین و نیمه سنگین به دهیاری‌های استان اردبیل شاهد تجهیز دهیاری‌ها و ارائه خدمات بهتر و کیفی توسط آنها در سطح روستاهای استان می‌شویم.
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اردبیل گفت:‌ هماهنگی‌های لازم در این زمینه انجام شده و قرار است به زودی این ماشین‌آلات سنگین و نیمه‌سنگین که خدماتی بوده به دهیاری‌های استان واگذار شود که این امر زمینه‌ساز خدمات‌رسانی بیشتر در روستاها و بهره‌مندی اهالی روستا از ثمرات این امر می‌شود.
وی با بیان اینکه برای خریداری این میزان تجهیزات ۳۴ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است، افزود:‌ این ماشین‌آلات شامل ۶۳ دستگاه ماشین حمل زباله به ارزش ۲۲ میلیارد ریال و ۶ دستگاه خودرو آتش‌نشانی به ارزش ۱۲ میلیارد ریال بوده که توسط اداره کل امور روستایی استانداری خریداری شده و برای استفاده در اختیار دهیاری‌ها قرار داده می‌شود.
طوبی بیان کرد:‌ پیش از این نیز در حوزه تجهیز دهیاری‌ها به ماشین‌آلات و امکانات مورد نیاز اقدامات اساسی از سوی این اداره کل انجام شده بود که در تداوم این مساعدت و کمک‌ها دهیاری‌های استان به این تعداد ماشین‌آلات مجهز می‌شوند تا شاهد رضایتمندی مردم از ارائه خدمات دهیاری‌ها با استفاده از این خودروهای سنگین و نیمه‌سنگین باشیم.
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اردبیل دهیاری‌ها را مراکز مدیریت محلی توصیف و تصریح کرد: روستاییان قشر تلاشگر و تولیدکننده بوده که ارتقای کمی و کیفی خدمت‌رسانی به این قشر از برنامه‌ها و اهداف اصلی در استان بوده که در همین راستا برای کمک به تقویت تجهیزات و امکانات دهیاری‌ها استانداری اردبیل تلاش کرده و در این حوزه اقدام می‌کند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر