صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۲:۴۱ ق.ظ
14

شهردار مشگین شهر بهتر است بجای انجام چند کار روبنایی نگاه نو به مدیریت شهری داشته باشند و به مدیریت مالی توجه کنند.

وراوی :

وراوی: “سیامک مظلومی”  با شعار خروج از روزمرگی و حرکت با برنامه در مسند شهرداری نشست. پس از گذشت ۶ ماه امروز شاهد رنگ باختن همه شعارها شده ایم و شهردار محترم در تنظیف شهر مانده است .
در پی این ضعف ها سایت وراوی در راستای عمل به رسالت خود به درج انتقادات که در واقع از دید مردم است و ما صرفا بلندگوی مردم هستیم اقدام کرد. شهردار محترم و مسئولین مربوطه به بهانه های مختلف از پاسخگویی شانه خالی کردند و امروز شاهد هستیم که با بی انصافی تمام سایت وراوی را به غرض ورزی متهم می کنند . این اظهارات در حالی صورت می گیرد که انتقادات درج شده در این سایت کاملا ملموس بوده و است و تا هم اکنون هم جاری است . انتقاد به نظافت شهری ، انتقاد به نبود استراتژی توسعه، نبود برنامه و نگاه سنتی به مدیریت شهری و هزاران مشکلات دیگر که شاید چشم نابینا هم لمسش می کند.

نشست مطبوعاتی ترفندی برای پوشش ضعف شهرداری بود 

نشست خبری که با حضور برخی از اصحاب رسانه انجام شد( همه رسانه های شهرستان دعوت شده بودند به جز سایت وراوی)  که البته با پیشنهاد یک فرد “معلوم الحال” که در مجموعه یکی از سایت های محلی مشغول می باشد انجام شده بود که علی زعمه برای مقابله با انتقادات شدید شهروندان و مسئولین که دیروز در جلسه آسیب شناسی توسعه گردشگری در مجتمع وله زیر صورت گرفت بودتا بلکه جناب شهردار با حرف های دهن پر کن بتوانند پرده بر ضعف عملکرد مشهود خود بکشند که به نظر خیال باطلی باشد.

آقای شهردار در این جلسه اظهار کردند که مسئولین باید روحیه انتقاد پذیری داشته باشند و البته سایت وراوی را (تلویحا ونه صریحا) در مظنه اتهام غرض ورزی و خلط مسائل شخصی و جناحی قرار دادند که جهت ایضاح موضوع و تنویر افکار عمومی مسائلی جهت آگاهی مخاطب ارائه می شود.

روحیه انتقاد پذیری در کشور ما علی الخصوص در مشگین شهر در مسئولین وجود ندارد و البته مسئولین هم انتقاد را با مدح نامه اشتباه می گیرند و انتظار دارند در متن انتقاد هم مورد ستایش و مدح قرار گیرند!

شهردار مشگین شهر در روز معارفه خود وعده های آنچنانی و نگاه نو به مدیریت شهری و هزاران وعده های سر خرمن دادو امروز هر شهروندی در شهر گشت میزند میبیند نه تنها وعده ها رنگ باخته، بلکه شهر هم رنگ باخته است !

آقای شهردار! مداحی بلد نیستم

آقای شهردار ! آیا انتقاد از عدم تحقق وعده های شما غرض ورزی است؟ آیا انتقاد از کیفیت پایین عملیات عمرانی و پازل های خریداری شده غرض ورزی است؟ آیا انتقاد از عدم تنظیف شهری که همگان شاهد آن هستند غرض ورزی است؟ آیا انتقاد از عدم وجود نقشه راه برای توسعه غرض ورزی است؟ آیا انتقاد از آسفالت ریزی بدون زیر سازی در محلات و خیابان ها غرض ورزی است؟

آیا انتقاد از نصب المان اسبی که زاییده افکار فرسوده مدیران داخلی شماست و هیچ سنخیتی با فرهنگ و تاریخ و تمدن شهر ندارد غرض ورزی است؟ آیا گلایه از عملکرد ضعیف شما در حوزه های مختلف فضای سبز و زیباسازی و مبلمان شهری غرض ورزی است؟ آقای شهردار تعریف شما از انتقاد چیست؟ اگر شما مدح گویی راانتقاد می دانید باید عرض کنم بنده مداحی بلد نیستم.

آقای شهردار ! اگر در قبال این انتقادات  پاسخ نمیدهید به خاطر مصلحت نیس بخاطر بی جوابی شماست و جوابی ندارید بدهید چرا که مردم چشم دارند و می بینند و خوب هم  سره را از ناسره تشخیص می دهند.

شهردار فعلی فرزند کودتای سیاسی 

جناب آقای شهردار همگان می دانند که مسند نشینی شما سیاسی بود و نمی توانید با حرف های خشک و خالی باور مردم  که ” شهردار فعلی فرزند کودتای سیاسی است” را تغییر دهید . از وقتی شما شهرداری را تحویل گرفتید اعتبارات استانی و شهرستانی به روی شما خندیدند چرا که باب میل سیاسیون و برخی از مسئولین بودید چرا چون شما از قافله خودی هستی! اما همه واقفند که شما توانایی لازم را برای مدیریت شهری ندارید و وضعیت شهر گویای همه حقایق است .

آقای شهردار آسفالت ریزی ، خرید پازل، جدول، گلکاری، و نظافت وتوسعه فضای سبز از دست هرکسی متخصص و غیر متخصص برمی آید . درد این مردم پازل نیست درد این مردم هدیه گرفتن چند دستگاه با حمایت نماینده نیست! ورودی های شهر شبیه زباله سراست! اقدامات شما غیر کارشناسی و مبتنی بر نگاه سنتی به شهر است و بهتر است نگاه نو به مدیریت شهری داشته باشید .

و اما سخن آخر اینکه با چند کار روبنایی از مردم دلبری نکنید ! شهرداری در این وضعیت به مدیریت منابع مالی موجود نیاز دارد نه ریخت و پاش های اضافی ! باید به مجموعه شهرداری نگاه تولیدی داشت نگاه مصرفی موجب فلج شدن شهرداری می شود .

 

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
14 دیدگاه
 • محسن
  یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۳:۱۷
  0
  0

  همیشه اینگونه بوده است که شورای مشگین با معامله سیاسی شهردار آورده مردم باید بیدار شوند و البتع عدهای تمجید کننده هم نگویند که شهر به کارگاه سازندگی تبدیل شده و به جای این مردم را روشن کنند . مردم نباید بگذارند عده ای منفعت طلب و طالبان قدرت در مسند شورا بشینند الان برخی در بنگاه برخی در مدرسه برخی در دانشگاه کودکیاری و پوشاک بچه درس میگن و برخی روی عوام فریبی کار می کند و به همه سلام و علیک و مانکنم دولا میشن. این مسایل باید حل شود.
 • شهروند
  شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۷:۴۲
  0
  5

  جناب عسگرزاده دست از این غرض ورزی برداربااین کارها نتیجه نمیگیری، طرف اگه اشغال چی بودحتما عرض داره خودشو به اینجا رسونده. مظلومی باچند سال پیش خیلی فرق کرده، در ضمن شما اگه واقعااصحاب دلسوز شهرستان هستی چرا به تمام ادارات دیگر انتقاد نمیکنی؟
 • مرور گر مردمی
  شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۵:۵۳
  4
  0

  البته ناگفته نماند که ج . h با حمایت و. ق ن مدیر شده واقدامات اخیر از جانب این طراحی می شد و می شود .
 • منصف
  شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۰:۵۶
  5
  0

  مدیر داخلی یک مجموعه وقتی بیو گرافی اش را چک می کنید آشغالچی بوده و و فرزند نامشروع معامله باشد انتظار داری چه طرح هایی اجرا کند؟؟؟؟ بنا از بیخ کج بوده و خواهد بود .
 • منتقد
  جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۸:۱۹
  5
  0

  آقای مظلومی در گذشته مورد ازمایش قرار گرفت و کاملا مشخص شد برمردم که چند مرده حلاجه> اما چرا یک شبه دوباره شورا این فرد را در راس شهرداری و در این وضعیت بد مالی قرا داد . تا شهر برای چندین سال هم از قافله عقب بماند جای تامل دارد.
 • مدیرمسئول
  جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۷:۰۱
  5
  0

  ;کاربر گرامی ( ستار) با سلام از حسن انتخاب شما سپاسگزاری می نمایم لطفا اگر تمایل دارید مطلب شما منتشر شود می توانید عین مطلب را تایپ شده و امضاء شده با درج مشخصات تحویل دهید تا در قالب جوابیه در همین سایت منتشر گردد.به دلیل وجود مسائلی که دارای بار حقوقی است تائید آن ممکن نیست شماره تماس در قسمت درباره ما موجود است.
 • دکتر واقعی
  جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۰۸
  5
  0

  بنده مثل بعضی ها دکترای قلابی پرستاری ندارم مثل بعضی ها دکترای چینی ندارم . و این را هم می دانم که همه این کارها باعث و بانی اش شورای این شهر است . شهردار فعلی نشانگر سطح فکری شورای شهر است و همه هم می دانند که شوراهای ما فقط به دنبال این هستند که از مردم محله ای خاص حمایت کنند و از آنها دلجویی نمایند به خاطر رای .با این حسایب شهر نه امروز دارد نه فردا.
 • مهندس
  جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۱:۵۹
  3
  4

  آقای عسگری محترم شهردار فعلی با انتخاب ۹ شورا بوده سیاسی هم نبود! سفارشی بوده باید به انتخاب شورا احترام گذاشت>
 • متین
  جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۱:۵۳
  5
  0

  آقای وراوی چرا گیر دادی به شهرداری نهاد دیگه ای نیست؟ فرمانداری ؟ دادگستری؟ امام جمعه ؟ واقعا همه اینها بی نقص اند جای انتقاد ندارند؟؟؟ با شهرداری بیچاره دست ۹ شهردار ! گیره انصاف داشته باش> علی رغم اینکه با تمام شورا تعامل داره تحت فشار قرار میدند سیامک.
 • کاشف
  جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۱:۴۴
  5
  0

  بله آقای شهردار بفرمایید برای جلوگیری از ساخت وسازها غیر مجاز س معبر و غیره چه کردید ورودی شهر را عکسش در همین سایت زده بودند آد م شرم میکند چرا آی همه پازل خریدی نکنه…
 • شاعر
  جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ در ۰۹:۲۵
  5
  0

  آقای مظلومی شما که میفرمایی روحیه انتقاد چرا خود شما نداری ؟ چرا بخاطر انتقاد سایت وراوی را که درد مردم را می گوید دعوت نکردی ؟؟ پس بهتره اول خودتان تمرین کنید بعد به دیگران توصیه بفرمایید.
 • محمد-م
  جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ در ۰۸:۲۶
  4
  0

  اینکه نشست مطبوعاتی را فردی خارج از مجموعه شهرداری ترتیب داده جای تاسف داره و معلومه که ………. واقعا متاسفم.
 • شهروند
  جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ در ۰۲:۴۳
  0
  5

  جناب اقای عسگر زاذه/بجای متهم کردن رسانه ها لطفا ادبیات خود را درست کنید تفاوت انتقاد و غرص را جداسازی کنید.قسمتی از بیانات شما درست.عملیات لوله کشی اب و فاضلاب را سر شهرداری خالی می کنند.به خاطر نزدیک شدن انتخابات فرهنگیان را فاضلاب کشی می کنند باز شهردار مورد هجمه قرار میگیرد..لطفا از سایر ادارااوت هم نقد کنید…بلندگویتان را در تمام جهت بچرخانید.موید ورسانه ای که شعار رهبری را نادیده میگیرد .نباید انتطار بیشتر از این داشت موفق باشید

دیدگاه شما درباره این خبر