صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۱:۳۲ ق.ظ
0

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: شهردار اردبیل باید برای رفع مشکلات ترافیکی شهر اردبیل برنامه‌ریزی عملیاتی انجام دهد.

وراوی :

وراوی: کمال‌الدین پیرموذن اظهار داشت: در حال حاضر اردبیل در حوزه شهری با دغدغه‌هایی از قبیل مشکلات ترافیکی و خدمات شهری و نیز اجرای پروژه‌های عمرانی مواجه بوده که نیازمند برنامه‌ریزی‌های مهم و اساسی برای رفع این مشکلات است.
وی با تبریک انتخاب لطف‌اللهیان به سمت شهردار اردبیل بیان کرد: با توجه به اینکه شهر اردبیل تشنه آبادانی به ویژه حل مشکلات ترافیک است انتظار می‌رود شهردار اردبیل برای رفع این مشکلات در شهر اردبیل برنامه‌ریزی عملیاتی انجام دهد.
پیرموذن با تاکید بر اهمیت اجرا و تکمیل پروژه‌های عمرانی در سطح شهر اردبیل گفت: افزایش توسعه و عمران شهری زمینه‌ساز رفاه عمومی مردم و رضایتمندی هر چه بیشتر آنها می‌شود که باید تلاش و جدیت بر توسعه این گونه پروژه‌ها در سطح شهر باشد.
نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی افزود: از جمله پروژه‌های زیربنایی در سطح شهر اردبیل پل ایستگاه سرعین بوده که باید شهردار اردبیل در اجرای این پروژه با توجه به اهمیت و ضرورت آن تلاش و جدیت واقعی انجام دهد.
وی با تاکید بر جلب مشارکت‌های مردمی در اجرای پروژه‌های زیربنایی شهر اردبیل تصریح کرد: امیدواریم که شورای شهر نیز با شهردار اردبیل همکاری و مشارکت لازم را داشته باشد و در کنار آن نیز دستگاه‌های دولتی همکاری لازم را با شهردار اردبیل در توسعه شهری داشته باشند چرا که رفع مشکلات شهری در گرو همدلی و همکاری هر چه بیشتر است.
عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل اظهار کرد: مجمع نمایندگان استان اردبیل نیز با جدیت همکار و یار شهردار جدید اردبیل خواهد بود تا بتواند شهر اردبیل را در مسیر توسعه قرار داده و با این امر شاهد جلب رضایت مردم و مسافران و گردشگران به این شهر باشیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر