صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ | ۸:۴۰ ب.ظ
0

فرماندار شهرستان مشگین‌شهر گفت:‌ ورود بی‌سابقه گردشگران و مسافران به شهرستان مشگین‌شهر سبب غافلگیری و خوشحالی مردم و مسئولان این شهرستان شده است.

وراوی :

وراوی : ابراهیم امامی پیش از ظهر امروز در بازدید از پل معلق مشگین‌شهر اظهار داشت: در حالی که چند روز به ماه مبارک رمضان باقی مانده گردشگران و مسافران مختلف این فرصت را مغتنم شمرده و برای بازدید از ظرفیت‌های بالای گردشگری شهرستان مشگین‌شهر و به ویژه پل معلق، این شهرستان را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کرده‌اند.

وی با تشریح جاذبه‌های گردشگری شهرستان مشگین‌شهر بیان کرد:‌ باغات میوه، آب‌های گرم معدنی، دامنه‌های سرسبز سبلان و آثار متعدد تاریخی و باستانی از جمله ظرفیت‌های گردشگری این شهرستان بوده که سالانه پذیرای گردشگران و مسافران زیادی بوده اما با توجه به افتتاح پل معلق مشگین‌شهر حضور گردشگران و مسافران و به ویژه گردشگران خارجی برای بازدید از این پل در روزهای اخیر افزایش چشمگیری یافته که این امر در این شهرستان برای نخستین بار اتفاق می‌افتد.

فرماندار شهرستان مشگین‌شهر با اشاره به حجم انبوه گردشگران و مسافران ورودی به مشگین‌شهر گفت:‌ ورود این تعداد گردشگر و مسافر به شهرستان مشگین‌شهر بی‌سابقه بوده که این امر سبب غافلگیری و خوشحالی مردم و مسئولان این شهرستان شده که تلاش می‌کنیم با ارائه خدمات مطلوب و شایسته به این افراد زمینه رضایتمندی آنها را فراهم آوریم.

امامی با اشاره به تشکیل ستاد اسکان در شهرستان مشگین‌شهر تصریح کرد:‌ این امر و تشکیل زودتر ستاد اسکان در مشگین‌شهر به دنبال ورود انبوه گردشگران به منطقه اتفاق افتاده تا بتوانیم از ظرفیت مدارس و سایر محل‌های ممکن برای اسکان مسافران و گردشگران استفاده کنیم.

فرماندار شهرستان مشگین‌شهر با اشاره به کمبود زیرساخت‌های لازم گردشگری در شهرستان افزود: با توجه به ورود خیل عظیم مسافران به منطقه انتظار می‌رود به ویژه در حوزه تامین زیرساخت‌هایی همچون مراکز اقامتی و سرویس‌های بهداشتی اقدامات لازم انجام شود تا در دور دوم سفرهای تابستانی در بعد از ماه مبارک رمضان با مشکلاتی در این حوزه مواجه نباشیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر