صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دسترسی سریع
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ | ۹:۰۱ ب.ظ
0

نماینده مردم شهرستان مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ با توجه به اهمیت تعریض جاده قدیم مشگین‌شهر به اردبیل انتظار می‌رود مسئولان مربوطه در این پروژه تسریع ایجاد کنند.

وراوی :

وراوی : یونس اسدی پیش از ظهر امروز در دیدار با مردم شهر لاهرود مشگین‌شهر اظهار داشت: جاده مشگین‌شهر به اردبیل یکی از پروژه‌های در دست اجرای فرمانداری این شهرستان بوده که با توجه به اهمیت تعریض این جاده انتظار می‌رود مسئولان مربوطه در این امر تسریع ایجاد کرده و با تکمیل و بهره برداری از آن زمینه رضایتمندی ترددکنندگان را فراهم آورند.

وی با اشاره به پروژه تله سیژ شابیل گفت:‌ متاسفانه این پروژه با وجود صرف ۱۲ میلیارد ریال اعتبار برای آن همچنان در حالت بلاتکلیفی بوده که این امر قابل قبول و توجیه‌پذیر نبوده و باید با شناسایی و بررسی علت این بلاتکلیفی در این زمینه شاهد رفع مسائل و مشکلات و اجرای این پروژه عظیم گردشگری در شهرستان مشگین‌شهر باشیم.

اسدی با تشریح ظرفیت‌های گردشگری شهرستان مشگین‌شهر بیان کرد:‌ با توجه به اینکه پروژه تله‌سیژ شابیل نقش و اهمیت بسزایی در توسعه و رونق گردشگری مشگین‌شهر دارد انتظار می‌رود در تکمیل و راه‌اندای این پروژه تسریع ایجاد شده و با خارج شدن این پروژه از بلاتکلیفی زمینه‌های رونق و توسعه گردشگری در منطقه مشگین شرقی فراهم آید.

نماینده مردم شهرستان مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پروژه ترمیم جاده بین مزارع در مشگین‌شهر تصریح کرد:‌ این پروژه در حال حاضر در حال اجرا بوده که با بهره‌برداری از این طرح شاهد رفع بسیاری از مشکلات و نارسایی‌های کشاورزان و زارعان در شهرستان مشگین‌شهر می‌شویم.

وی احیای غار تاریخی لاهرود را از دیگر پروژه‌های در دست اجرای مهم در شهرستان مشگین‌شهر و شهر لاهرود خواند و افزود:‌ بهره‌مندی زمین‌های بخش مشگین شرقی از آب سد سبلان که هم‌اکنون در دست اجرا بوده از پروژه‌های اولویت‌دار در این منطقه است که با اجرایی شدن این پروژه‌ها در صدد ارائه خدمات بیشتر و جلب رضایتمندی هر چه بیشتر مردم و ساکنان این مناطق هستیم.

اسدی با اشاره به اقدامات در دست اجرای برای توسعه و رونق شهر لاهرود مشگین‌شهر گفت:‌ راه‌اندازی دانشگاه پیام نور در این شهر، تجهیز شهرداری لاهرود به دستگاه سنگین لودر برای خدمات‌رسانی به شهروندان و راه‌اندازی مرکز خدمات جهاد دانشگاهی از دیگر اقداماتی بوده که در شهر لاهرود با جدیت دنبال شده و شاهد تحقق آنها می‌شویم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn