صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دسترسی سریع
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ | ۹:۰۹ ب.ظ
0

فرماندار شهرستان مشگین‌شهر گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان به منظور جلوگیری از برخی تخلفات صنفی نظارت بر بازار و قیمت کالاها در شهرستان مشگین‌شهر تشدید می‌شود.

وراوی :

ابراهیم امامی بعد از ظهر امروز در جلسه تنظیم و کنترل بازار شهرستان مشگین‌شهر با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان اظهار داشت: همزمان با ماه مبارک رمضان به منظور جلوگیری از برخی تخلفات صنفی نظارت بر بازار و قیمت کالاها در شهرستان مشگین‌شهر تشدید می‌شود.

وی از تشکیل ۴۰۰ فقره پرونده تخلف و گرانفروشی واعمال جریمه به مبلغ ۳۸ میلیون تومان توسط تعزیرات حکومتی در این شهرستان خبر داد و گفت: با تشدید نظارت‌های بر واحدهای صنفی در سطح شهرستان میزان تخلفات در این شهرستان و مشکلات تبعات آن در این حوزه کاسته می‌شود.

امامی تصریح کرد: دولت در نظر دارد کالاهای اساسی از جمله برنج، گوشت مرغ، گوشت قرمز، قند و شکر را با قیمت مصوب برای مصرف شهروندان به مناسبت ماه مبارک رمضان در قالب طرح ضیافت در مکان‌های مجاز عرضه کند که این امر از نوسان در قیمت‌ها و برخی نارسای‌ها وناهماهنگی‌های جلوگیری می‌کند.

فرماندار شهرستان مشگین‌شهر گفت: مسئولان باید زمینه عرضه این کالاها را از نظر رعایت قیمت و اصول بهداشتی فراهم کرده و با متخلفان برابرمقررات رفتار کنند تا زمینه بروز چنین تخلفاتی در سطح شهرستان برچیده شود.

وی بیان کرد: برپایی نمایشگاه ضیافت و عرضه کالاها باید براساس استانداردها و رعایت ضوابط انجام شده و از فعالیت‌های غیرکارشناسی در برپایی نمایشگاه پرهیز شود چرا که این امر زمینه برخی مشکلات و مسائل را فراهم می‌آورد.

فرماندار شهرستان مشگین‌شهر با تأکید بر رعایت و توزیع نان باکیفیت در شهرستان، از افزایش ظرفیت تولید کارخانه آرد مشگین‌شهر خبر داد و گفت: تعداد ۳۰ نانوایی در قالب آزادپز در سطح شهرستان فعالیت می‌کنند که انتظار می‌رود مردم و مسئولان با متخلفان نانوایی برخورد کنند تا زمینه افزایش تولید نان کیفی فراهم آید.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn