صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ | ۱:۲۵ ب.ظ
0

فرماندار شهرستان بیله‌سوار گفت:‌ بزرگراه قفقاز در مسیر بیله‌سوار به اردبیل با ۱۲ میلیارد تومان اعتبار دوبانده می‌شود که در حال حاضر مطالعات نقشه‌برداری آن آغاز شده است.

وراوی :

وراوی: آرام حلیم صبح امروز در بازدید از بزرگراه قفقاز در مسیر بیله‌سوار اظهار داشت:‌ بزرگراه قفقاز در مسیر بیله‌سوار به اردبیل با ۱۲ میلیارد تومان اعتبار دوبانده می‌شود که در حال حاضر مطالعات نقشه‌برداری آن آغاز شده است.
وی افزود:‌ تلاش و جدیت بر این است تا با دوبانده شدن این مسیر جاده ترانزیتی شمال استان اردبیل را به یک چرخه کامل متصل کرده تا ارتباطی ایمن و راحت در مسیر بیله‌سوار و گرمی به اردبیل ایجاد شود که این امر از اولویت‌های اصلی در شهرستان بیله‌سوار با توجه به ورود تعداد زیادی از گردشگران از گمرک بیله‌سوار به کشور است.
حلیم بیان کرد:‌ در حال حاضر ۱۰ درصد گردشگران خارجی ورودی به کشور از طریق گمرک بیله‌سوار وارد می‌شوند که این امر ضرورت دو بانده کردن بزرگراه قفقاز در مسیر بیله‌سوار به اردبیل را ضروری می‌سازد که باید تلاش و جدیت با توحه به مرزی بودن شهرستان و تردد گردشگران داخلی و خارجی فراوان بر تسریع در این امر باشد.
فرماندار شهرستان بیله‌سوار از ورود سالانه یک هزار و ۵۰۰ هزار نفر از گمرک بیله‌سوار خبر داد و گفت:‌ بیش از نیمی از این گردشگران ورودی به کشور اتباع و مسافران آذری بوده‌اند به طوری که براساس آمارهای موجود در حدود ۹۵۰ هزار نفر از گردشگران ورودی به گمرک بیله‌سوار را این افراد تشکیل می‌دهند.
وی تصریح کرد:‌ افزایش تردد مسافران آذری تاثیر بسزایی در درآمدزایی، اشتغال در منطقه و رونق و توسعه بازار دارد که باید با توجه به این امر تلاش و جدیت بر کسب رضایتمندی حداکثری این مسافران و گردشگران باشد و از هر گونه بی‌نظمی و اموری که منجر به نارضایتی آنها شود خودداری کرد که برای جلوگیری از این امر با عاملان ایجاد نارضایتی در بین این مسافران برخورد قانونی از سوی مبادی مربوطه انجام می‌شود.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر