صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ | ۱:۲۸ ب.ظ
0

مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی استان اردبیل گفت: با بهره‌برداری از مجتمع آبرسانی دره‌بیگلو ۱۵ روستای شهرستان مشگین‌شهر از آب آشامیدنی سالم بهره‌مند می‌شود.

وراوی :

وراوی: محسن قنبری در آغاز عملیات اجرایی پروژه آبرسانی دره بیگلوی بخش ارشق مشگین‌شهر اظهار داشت: با بهره‌برداری از این مجتمع ۱۵ روستای شهرستان مشگین‌شهر از آب آشامیدنی سالم بهره‌مند می‌شوند که تلاش و جدیت بر تسریع در اجرای این پروژه برای بهره‌مندی مردم این مناطق است.
مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی استان اردبیل افزود: این روستاها ۴ هزار و ۵۰۰ نفر جمعیت دارند که بهره‌برداری از این مجتمع زمینه‌ بهره‌مندی آنها را از نعمت آب آشامیدنی سالم فراهم می‌آورد که امیدواریم با این امر بتوانیم زمینه‌ای را فراهم کنیم تا با تامین آب شرب سالم رضایتمندی مردم این مناطق فراهم آید.
وی با اشاره به اعتبارات اختصاص یافته برای تکمیل این مجتمع آبرسانی بیان کرد: ۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای این مجتمع اختصاص یافته که در مدت زمان مشخص در این پروژه هزینه شده و شاهد تکمیل این پروژه مهم و اساسی در این منطقه می‌شویم.
قنبری با بیان اینکه آبرسانی به مناطق روستایی جزو برنامه‌های مهم در سطح استان اردبیل است، گفت: تمامی تلاش خود را در این حوزه به کار می‌گیریم تا بتوانیم با جذب اعتبارات مورد نیاز زمینه بهره‌مندی مردم و اهالی مناطق روستایی را از آب سالم و بهداشتی که از نیازهای اولیه این مناطق بوده، فراهم کنیم.
مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی استان اردبیل تصریح کرد: در حال حاضر در سطح استان اردبیل پروژه‌های مختلف آبرسانی به مناطق روستایی در حال اجرا بوده که با بهره‌برداری از این پروژه‌ها شاهد افزایش میزان بهره‌مندی اهالی روستاهای استان از این نعمت طبیعی می‌شویم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر