صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ | ۱:۳۱ ب.ظ
0

فرماندار شهرستان خلخال گفت: با پیگیری‌های انجام شده کار عملیات اجرایی پروژه‌های عمران شهری و راه‌های ارتباطی شهرستان خلخال شتاب می‌گیرد.

وراوی :

وراوی: علی نظری در بازدید از تعدادی از پروژه‌های عمرانی خلخال اظهار داشت: کار عملیات اجرایی روکش آسفالت خیابان امام خمینی(ره) در مرکز شهر خلخال به طول یک کیلومتر به همراه کوچه‌ها و معابر نیاز به آسفالت این شهر، شروع و تا پایان فصل کاری امسال ادامه می‌یابد.
وی با اشاره به تشکیل جلسات مختلف با شهردار و اعضای شورای اسلامی این شهر بیان کرد: مقدمات لازم برای بازگشایی مسیر مسدود خیابان کارگر جنوبی واقع در منطقه قلعه باشی فراهم و به زودی این پروژه حیاتی شهر اجرایی می‌شود.
نظری افزود: همزمان با اجرای پروژه‌های عمرانی شهری، کار عملیات اجرایی لکه‌گیری و خط‌کشی دو راه ارتباطی خلخال به اسالم و خلخال به پونل نیز توسط اداره راه و شهرسازی خلخال انجام و این جاده‌ها برای سهولت در تردد مسافران و میهمانان تابستانی این شهرستان آماده شده است.
فرماندار شهرستان خلخال در مورد آسفالت جاده خلخال تصریح کرد: عملیات اجرایی روکش آسفالت جاده خلخال به هشجین پس از سال‌ها انتظار مردم با پیگیری‌های لازم آغاز و تا پایان فصل کاری امسال ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به بازدید از پروژه در حال احداث راه اصلی خلخال به فیروزآباد گفت: در این زمینه جلسه‌ای که با مدیرکل راه و شهرسازی استان برای بررسی آخرین وضعیت این پروژه برگزار شد، به بهره‌برداری از این پروژه تا هفته دولت امسال تأکید شد که امیدواریم این راه ارتباطی اصلی شهرستان در شهریورماه امسال مورد بهره‌برداری قرار گیرد.
نظری از آبگیری سد در حال احداث بفراجرد این شهرستان تا پایان امسال خبر داد و گفت: با اجرای چندین پروژه و طرح گردشگری، صنعتی و کشاورزی گشایش مهمی در امر توسعه و رونق اقتصادی شهرستان ایجاد می‌شود.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر