صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ | ۱:۴۳ ب.ظ
0

استاندار اردبیل گفت: خوشبختانه امسال حدود ۶ میلیارد تومان برای تکمیل شبکه فاضلاب شهری سرعین اعتبار تخصیص یافته است.

وراوی :

وراوی: مجید خدابخش در جلسه کارگروه تخصصی امنیت و سلامت غذایی استان اردبیل اظهار داشت: متأسفانه در برخی از نقاط استان اردبیل،‌ از آب فاضلاب تصفیه نشده برای آبیاری باغات و زمین‌های کشاورزی استفاده می‌شود که این کار از نظر بهداشتی قابل قبول نیست.
وی گفت: باید با مشارکت خود روستائیان پمپاژ آب در این مناطق صورت بگیرد تا آب مصرفی تصفیه شده‌ای توسط روستاییان برای آبیاری باغات مورد استفاده قرار بگیرد، چرا که توسعه باغات استان اردبیل کار بسیار ارزشمند و مفیدی برای استان است.
استاندار اردبیل افزود: اجرای پروژه فاضلاب شهری امسال در اکثر شهرهای استان اردبیل به انجام می‌رسد که برای فاضلاب شهری سرعین نیز به دلیل این‌که یک شهر توریستی و گردشگری بوده، توجه ویژه‌ای شده است.
خدابخش تصریح کرد: خوشبختانه امسال حدود ۶ میلیارد تومان برای تکمیل پروژه شبکه فاضلاب این شهر اختصاص یافته که با بهره‌برداری از این طرح بسیاری از مشکلات شهر سرعین و روستاهای مجاور در خصوص فاضلاب برطرف می‌شود.
وی بیان کرد:‌ عملیات تکمیل تصفیه‌خانه شهر سرعین نیز پیشرفت خوبی داشته و ساختمان این طرح آماده است که امیدواریم تا شهریور ماه بهره‌برداری از آن شروع شود.
استاندار اردبیل با اشاره به این که عقد قراردادهای بلند‌مدت با مستأجرین آب‌های گرم معدنی شهر سرعین می‌تواند مشکلات این استخرها را برطرف کند،‌ گفت: در این صورت فرد متقاضی در یک دوره بلند‌مدت برای کسب درآمد در این آب‌های گرم معدنی سرمایه‌گذاری خوبی انجام می‌دهد و در کنار این موضوع نیز باید به تعهدات خود پایبند بوده و بتواند تقاضای مردم را مدیریت کند.
خدابخش افزود: واگذاری آب‌های معدنی استان اردبیل به بخش خصوصی موجب کیفی‌سازی ارائه خدمات و نیز توسعه بهداشتی و فیزیکی این آب‌ها می‌شود.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر