صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ | ۱:۵۵ ب.ظ
0

فرماندار شهرستان گرمی از مطالعه و در حال اجرا بودن 8 سد در استان اردبیل خبر داد.

وراوی :

وراوی: محمود علایی صبح امروز در همایش فرمانداران و بخشداران استان اردبیل اظهار کرد: بنده تنها فرماندار باقیمانده از دولت گذشته هستم ولی خودم را وابسته به هیچ جناح و جریانی نمی‌دانم و سرباز نظام و ولایت فقیه بوده و در هر پستی که مسئولان صلاح بدانند آماده خدمتگزاری هستم.
وی با اعلام اینکه بنده با حضور در نماز جمعه از مردم حلالیت خواسته و خودم را آماده رفتن از فرمانداری کرده‌ام، افزود: استاندار اردبیل هر کجا را مصلحت بداند بنده در خدمتگزاری حاضر هستم.

فرماندار شهرستان گرمی به ضرورت تقویت اقتصاد مقاومتی بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: سیاست دولت بهبود فضای کسب و کار و جذب سرمایه‌گذاران و حل مشکلات اقتصادی است که در این راستا بی‌صبرانه تلاش کردیم تا زیرساخت‌های اقتصاد مقاومتی در شهرستان محروم گرمی فراهم آید.

علایی گرمی را پیشانی سدسازی در استان اردبیل اعلام کرد و یادآور شد: با سرمایه‌گذاری ۳۷۵ میلیارد تومان بزرگترین سد خاکی شمال غرب در گرمی در حال احداث است به طوری که در حال حاضر سد عمارت در شش حوزه کاری فعال شده است.

این مسئول از مطالعه و در حال اجرا بودن ۸ سد در استان اردبیل خبر داد و عنوان کرد: طرح توسعه پایدار روستایی را ما به جد دنبال می‌کنیم و امیدواریم به صورت عملی و عملی این طرح توسعه پایدار در منطقه اتفاق بیفتد.

فرماندار شهرستان گرمی افزود: قطعا این طرح می‌تواند هم‌راستا با سیاست اقتصاد مقاومتی اتفاق بیفتد و امیدواریم یک بستر مناسب در توانمندسازی این بخش به وجود آید.
علایی در پایان سخنان خود با انتقاد از فضای مسموم مجازی گفت: اگر مدیریتی در این حوزه انجام نشود جوسازی‌ها و غوغاسالاری‌ها مشکلاتی را به وجود می‌آورد که امروز نیز بخشی از این جوسازی علیه دولت را از طریق این فضاهای مجازی شاهد هستیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر