صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۰:۵۸ ب.ظ
1

با حضور مسئولین شهرستان مشکلات اهالی شهر لاهرود مورد بررسی قرار گرفت و نسبت به حل آن قول مساعد داده شد.

وراوی :

وراوی: جلسه ای با حضور نماینده مردم در مجلس ، معاون فرماندار ،بخشدار مشگین شرقی، شورای شهر لاهرود، شهردار ، روسای ادارات و جمعی از اهالی شهر لاهرود برای بررسی مشکلات این شهر تشکیل شد.

بهنود اسپری رئیس شورای شهر لاهرود در این جلسه با خاطر نشان کردن تلاش ها و حمایت های نماینده مردم در مجلس در حوزه های مختلف اظهار داشت : علی رغم این حمایت ها برخی از مشکلات نیازمند توجه ویژه مسئولین است.

اسپری افزود : در حوزه شهری با حمایت آقای اسدی توانستیم یک دستگاه لودر برای شهرداری لاهرود دریافت کنیم و علاوه بر این ها نیازمند مساعدت برای تامین اعتبار لازم جهت حل مشکل روشنایی خیابان ۴۵ متری و کمک مالی نقدی به شهرداری لاهرود هستیم که انتظار داریم اقدامات و حمایت های لازم صورت گیرد.

رئیس شورای شهر لاهرود گفت: در بخش بهداشت و درمان با راه اندازی درمانگاه شبانه روزی کمک شایانی به اهالی شده است و هم اکنون نیاز به استقرار دستگاه دیالیز برای بیماران کلیوی احساس می شود و خواسته اهالی است که در جهت تحقق شعار طرح تحول نظام سلامت امیدواریم با نظر مساعد مسئولین این امر محقق شود و اهالی بتوانند از خدمات بیشتری در این بخش بهره مند شوند.

وی در خاتمه  احیاء غار تاریخی لاهرود ، آسفالت ریزی خیابان ۴۵ متری و تعریض و آسفالت جاده قدیم مشگین شهر به نقدی علیا، مستقر شدن مرکز جهاد کشاورزی در لاهرود ، ترمیم و کانال کشی انهار سنتی و جاده های بین مزارع ، تعویض کف پوش سالن ورزشی لاهرود و ایجاد اداره مستقل ورزش و جوانان همچنین حل مشکل تله سیژ شابیل و ایجاد دانشگاه پیام نور را از خواست اهالی عنوان و خواستار توجه ویژه شد.

یونس اسدی با ابراز تاسف از وقفه ایجاد شده در پروژه تله سیژ شابیل گفت: متاسفانه این پروژه با وجود صرف ۱۲ میلیارد ریال اعتبار برای آن همچنان در حالت بلاتکلیفی است که این امر قابل قبول و توجیه‌پذیر نبوده و باید با شناسایی و بررسی علت این بلاتکلیفی در این زمینه شاهد رفع مسائل و مشکلات و اجرای این پروژه عظیم گردشگری در شهرستان مشگین‌شهر باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خوداظهار داشت: : پروژه ترمیم جاده بین مزارع در مشگین‌شهر تسریع می شود که با بهره‌برداری از این طرح شاهد رفع بسیاری از مشکلات و نارسایی‌های کشاورزان و زارعان در شهرستان مشگین‌شهر می‌شویم.

وی ادامه داد: جهت کانال کشی ۱۰ کیلومتر از انهار سنتی و جاده های بین مزارع در شهر لاهرود اعتبارات لازم تامین می شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان همچنین به تامین اعتبار به مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون ریال برای حل مشکل روشنایی خیابان ۴۵ متری لاهرود قول مساعد داد.

او در خاتمه از مسئولین و مدیران کل ادارات خواست نسبت به انجام و بررسی مشکلات طرح شده اقدامات لازم را انجام و نتیجه را به ایشان اعلام نمایند.

نشست اسدی با مردم 3 4

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

دیدگاه شما درباره این خبر