صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ | ۵:۲۱ ب.ظ
0

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار اردبیل خواستار به روز شدن حدود اختیارات فرمانداران و بخشداران شد.

وراوی :

وراوی: اقبال عباسی در نشست فرمانداران، بخشداران و مدیران ستادی استانداری اردبیل که با حضور معاون سیاسی وزیر کشور برگزار شد، با بیان اینکه استانداردسازی استانداری‌ها و فرمانداری‌‍‌های کشور احیا شود، گفت: حدود اختیارات فرمانداران و بخشداران نیز باید به روز شود.
وی با بیان اینکه اعتبارات انتخابات در کشور بدون شاخص توزیع می شود، افزود: مناطق کوهستانی، گستردگی، زمستانی بودن منطقه باید در توزیع اعتبارات انتخابات مدنظر قرار گیرد.
عباسی تصریح کرد: اعتبارات انتخابات بطور مستقل از طریق حوزه سیاسی واریز می‌شود.

مرزی بودن منطقه نیاز به اعتبارات امنیتی دارد

ابراهیم امامی فرماندار مشگین شهر بحث فرهنگی را در مرزی بودن منطقه حائز اهمیت ویژه دانست و گفت: توجه دولت به مباحث اقتصادی در زمینه کشاورزی و گردشگری در استان مشهود است.

وی افزود: با توجه به مرزی بودن منطقه و تهدیدات فرامرزی، نیاز به تخصیص اعتبارات امنیتی وجود دارد.

نرخ رشد جمعیت خلخال منفی است

علی نظری فرماندار خلخال، نزخ رشد جمعیت خلخال را منفی دانست و گفت: درآمد سرانه استان کمتر از نصف درآمد سرانه کشور است و نرخ شهرستان خلخال نیز پایین تر از متوسط استان است.

وی با بیان اینکه عدم توسعه استان به سیستم برنامه ریزی متمرکز کشوری برمی‌گردد، افزود: توجه به عمران روستایی بسیار مهم است که باید در بخش تخصیص اعتبارات مورد توجه ویژه قرار گیرد.

عملیات ساخت بدنه سد گیوی تیرماه سالجاری به پایان می‌رسد

علی پور فرماندار کوثر با بیان اینکه شهرستان کوثر بلحاظ مهاجرت فرستی و جمعیتی شهرستان کوچکی است، تصریح کرد: ۸۵ کیلومتر از جاده اصلی استان به مرکز کشور از این شهرستان می‌گذرد و دروازه استان از سمت پایتخت است.

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی پروژه سد گیوی مراحل پایانی خود را می‌گذراند، خاطرنشان کرد: بدنه این سد در تیرماه سالجاری به پایان می‌رسد.

علی پور خواستار سوق دادن سرمایه گذاران به این شهرستان شد و گفت: این شهرستان دارای مناطق مختلف گردشگری است.

اختصاص ۳۵ میلیارد تومان برای سدهای گرمی

محمود علایی فرماندار گرمی گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و سیاست دولت تدبیر و امید در بهبود فضای کسب و کار، از صندوق توسعه ملی ۳۵ میلیارد تومان برای سدهای گرمی اختصاص یافته است.

وی افزود: طرح توسعه پایدار روستایی بصورت علمی و عملی برای اولین بار در کشور پیگیری شده که نتایج آن بسیار خوب بوده است.

علایی با بیان اینکه جوسازی‌ها علیه دولت و مسئولین از طریق فضای مجازی افزایش یافته است، خواستار مدیریت فضای مجازی توسط دولت شد.

آمادگی سه برابری هیات‌های اجرایی پارس آباد برای برگزاری انتخابات

مهدی احمدی فرماندار پارس آباد از آمادگی سه برابری هیات‌های اجرایی پارس آباد برای برگزاری انتخاباتی سالم خبر داد و گفت: شریان اقتصادی در پارس آباد در حال جریان است، ولی این شهرستان منطقه محرومی است.

وی با بیان اینکه ساختار فرمانداری‌ها بعد از سالیان سال اصلاح نشده و بصورت قدیمی است، افزود: اصلاح ساختار در وزارت کشور اندکی کند به نظر می‌رسد.

احمدی با بیان اینکه ساختمان فرمانداری‌ها اکثرا مخروبه هستند و در شان یک نهاد حاکمیتی نیستند، تصریح کرد: بخشداران از داشتن یک خودروی مناسب برای انجام امور جاری محروم هستند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر