صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۰:۴۷ ق.ظ
0

عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی ایران گفت: بنیاد برکت ظرفیت فعال‌سازی واحدهای تولیدی استان اردبیل و خارج کردن آنها از رکود و تعطیلی را دارد.

وراوی :

وراوی: حسین پیرموذن شامگاه دوشنبه در دیدار با مسئولن بنیاد برکت در سرعین اظهار داشت: سرمایه‌گذاری بنیاد برکت در طرح‌ها و پروژه‌های اقتصادی و تولیدی می‌تواند برای استان اردبیل منشا خیر و برکت بوده و مسیر توسعه و تعالی آن را رقم بزند که باید تلاش کنیم از این ظرفیت ایجاد شده در استان به نحو احسن بهره‌برداری کنیم.
وی با اشاره به حضور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و مدیرعامل بنیاد برکت در استان اردبیل بیان کرد:‌ این حضور که برای افتتاح و بهره‌بردی از طرح‌های بنیاد برکت در استان اردبیل بوده می‌تواند در کارآفرینی و اشتغال در منطقه تاثیرات بسزایی داشته و با فعال کردن عرصه تولید و حمایت از فعالان و نخبگان برای استان اردبیل تحولاتی مثبت را زمینه‌ساز شود.
عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی ایران حضور و سرمایه‌گذاری بنیاد برکت را زمینه‌ساز توسعه پایدار دانست و گفت: به یقین این حضور در استان‌ها و مناطق محرومی همچون اردبیل می‌تواند تاثیرات سازنده و موثری را داشته و با فراهم کردن زمینه‌های تولید و اشتغال توسعه منطقه را رقم بزند.
پیرموذن فعالیت بنیاد برکت و مشارکت در اجرای طرح‌های تولیدی و اقتصادی را عاملی مهم در محرومیت زدایی در نقاط مختلف دانست و تصریح کرد:‌ اجرای طرح‌ها و پروژه‌هایی نظیر آبرسانی، برق‌رسانی، گازرسانی، مشارکت و سرمایه‌گذاری در بخش صنعت، کشاورزی، بهداشت و آموزش می‌تواند در زدودن چهره محرومیت از استان موثر بوده و مناطق محروم را در مسیر توسعه قرار دهد.
وی با قدردانی از تلاش‌های استاندار اردبیل برای پیگیری در زمینه حضور بنیاد برکت در استان اردبیل افزود: این حضور زمینه‌ساز بسیاری از حرکت‌های توسعه‌ای در زمینه اشتغالزایی و کارآفرینی پایدار، توسعه و رونق فعالیت‌های تولیدی و رشد اقتصادی در منطقه شود.
رئیس اتاق بازرگانی استان اردبیل با اشاره به بهره‌برداری از پروژه‌های بنیاد برکت در اردبیل بیان کرد: این حضور اهتمام بنیاد برکت را در رفع محرومیت از مناطق کمترتوسعه‌یافته و محروم نمایان می‌کند و که امیدواریم ثمرات و نتایج بسیار مثبت و قابل قبولی را بری استان اردبیل داشته و بتواند زمینه‌ساز رونق و توسعه اشتغال و تولید در منطقه شود.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر