صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۰:۵۱ ق.ظ
0

خانه ریاضیات اردبیل بعد از مدت‌ها افتتاح شد.

وراوی :

وراوی: اقبال عباسی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اردبیل شامگاه دوشنبه در مراسم افتتاح خانه ریاضیات اردبیل اظهار داشت: خانه ریاضیات اردبیل خوشبختانه با همکاری شورا و شهرداری اردبیل با توجه به اهمیت و ضرورت علم ریاضیات در اردبیل شروع به کار می‌کند که امیدواریم خروجی این کار نتایج مثبتی برای استان به دنبال داشته باشد.
وی گفت: اهمیت علم ریاضیات از دانش‌آموزی تا پژوهشگری است چرا که ریاضیات مادر علوم بوده و امروزه اهمیت علم و فناوری در تمام دنیا اثبات شده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اردبیل افزود: خوشبختانه در طول یک سال گذشته چندین بنیاد و موسسه علمی در اردبیل راه‌اندازی شده است که بنیاد نخبگان،‌ پارک علم و فناوری و امروز نیز خانه ریاضیات در اردبیل افتتاح می‌شود که متاسفانه راه‌اندازی این خانه در اردبیل به تعویق افتاده بود که از امروز شروع به کار می‌کند.
ذکی اله خوشبخت، ‌رئیس شورای شهر اردبیل نیز در ادامه این جلسه گفت: امیدواریم که تشکیل خانه ریاضیات برای استان اردبیل منشا خیر و برکت باشد که بنا به دلایلی افتتاح خانه ریاضیات استان اردبیل تا به امروز به تعویق افتاده بود که خوشبختانه امروز افتتاح شد.
وی افزود: افتتاح خانه ریاضیات در آموزش و ارتقای فرهنگ جامعه به خصوص در حوزه علوم پایه و ریاضیات برای استان بسیار مفید خواهد بود که شهرداری و شورای شهر اردبیل در حد امکان برای فراهم شدن زمینه‌های تقویت علوم پایه در اردبیل تلاش می‌کنند.
رئیس شورای شهر اردبیل تصریح کرد: امیدواریم با توسعه و تقویت مراکز علمی استان اردبیل شاهد پیشرفت سطح دانش در این استان باشیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر