صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۰:۵۴ ق.ظ
0
مدیرکل روابط عمومی استانداری اردبیل:

راه‌اندازی ‌مرکز افکار‌سنجی در استانداری اردبیل

مدیرکل روابط عمومی استانداری اردبیل گفت: مرکز افکار‌سنجی به منظور بهره‌گیری از نظرات مخاطبان به صورت مجازی در استانداری اردبیل ایجاد می‌شود.

وراوی :

وراوی: فرهاد عظیمی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: وظیفه اصلی روابط عمومی ایجاد پل ارتباطی بین افکار عمومی به خصوص مردم و اصحاب رسانه با مدیر یک اداره است که فعالیت‌های روابط عمومی استانداری اردبیل بر ۳ محور اساسی است.
وی گفت: تقویت روابط عمومی تمام دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل،‌ تقویت دفاتر نشریات استان و ارتقای تعامل و همکاری با خبرنگاران استان اردبیل این ۳ محور را تشکیل می‌دهد که سعی می‌کنیم این فعالیت‌ها به طور قابل قبول اجرایی شود.
مدیرکل روابط عمومی استانداری اردبیل افزود: مرکز افکار سنجی به منظور بهره‌گیری از انتقادات و نظرات مخاطبان به صورت مجازی در اداره کل روابط عمومی استانداری اردبیل راه‌اندازی می‌شود که این کار موجب تقویت عملکرد روابط عمومی می‌شود.
عظیمی تصریح کرد: اگر این اقدامات به صورت دقیق و مناسب در بخش روابط عمومی اجرا شود،‌ قطعا خروجی عملکرد روابط عمومی دقیق و به موقع خواهد بود که برای اجرای این برنامه‌ها و رفع مشکلات پیش روی روابط عمومی‌ها به طور جد تلاش می‌کنیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر