صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۰:۵۸ ق.ظ
0

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: بازرسی‌ها و نظارت‌ها بر عرضه مواد غذایی در آستانه ماه مبارک رمضان در اردبیل تشدید می‌شود.

وراوی :

وراوی: سیدحامد عاملی در جریان آغاز اجرای طرح نظارت و کنترل بازار در اردبیل اظهار داشت: با توجه به اینکه مصرف مواد لبنی، پروتئینی، سبزیجات، برخی شیرینی‌جات و برخی اقلام دیگر در ماه مبارک رمضان افزایش می‌یابد تلاش می‌کنیم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در این حوزه شاهد برخی نارضایتی‌های مردمی نباشیم.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از تشدید بازرسی‌ها و کنترل‌ها در سطح استان خبر داد و گفت: با تشدید بازرسی‌های مستمر و مداوم بر بازار و عرضه مواد غذایی تلاش می‌کنیم تا از میزان تخلفات در این حوزه کاسته شده و شاهد ثبات در بازار باشیم.
وی تصریح کرد: برای جلوگیری از برخی سوء استفاده‌های احتمالی در اصناف مختلف در سطح استان هماهنگی‌های لازم برای برخورد شدید با این تخلفات صنفی با دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط انجام شده تا در این زمینه شاهد مشکلات و نارسایی‌ در خدمات‌رسانی به مردم نباشیم.
عاملی با اشاره به استفاده حداکثری از ظرفیت و توان بازرسان در اجرای طرح تشدید کنترل بازار بیان کرد: در این حوزه در کنار گشت‌های مشترک با دستگاه‌های مختلف استانی و بازرسان حوزه نظارت بر بازار از ناظران افتخاری نیز استفاده شده است تا بتوانیم در این حوزه اقدامات همه‌جانبه‌ای انجام دهیم.
وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه‌های مختلف عرضه مواد غذایی و فروش فوق‌العاده در سطح استان افزود: در این مراکز بازرسان و ناظران مستقر شده‌اند تا در صورت مشاهده تخلفی و ایجاد مشکل برای مردم به این موارد رسیدگی کنند که در کنار این امر مردم نیز می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلفی و ناهماهنگی در این حوزه مراتب را از طریق سامانه ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اطلاع داده و یا به صورت حضوری به شعب مختلف این سازمان در شهرستان‌ها مراجعه کنند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از تهیه و تامین مایحتاج مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: تمامی مواد غذایی مورد نیاز مردم استان اردبیل در ماه مبارک رمضان به میزان لازم تهیه شده و در این زمینه مردم نگرانی و دغدغه‌ای نداشته باشند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر