صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۱:۳۱ ق.ظ
0

فرماندار شهرستان گرمی گفت:‌ ۴۲ میلیارد ریال اعتبار از محل ماده ۱۸۰ نمایندگان مجلس و اعتبارات شهرستانی برای عمران شهری گرمی و به ویژه آسفالت‌ریزی خیابان‌های این شهر اختصاص یافته است.

وراوی :

وراوی: محمود علائی در بازدید از پروژه آسفالت‌ریزی شهر گرمی اظهار داشت: ۴۲ میلیارد ریال اعتبار از محل ماده ۱۸۰ نمایندگان مجلس و اعتبارات شهرستانی برای عمران شهری گرمی و به ویژه آسفالت‌ریزی خیابان‌های این شهر اختصاص یافته است.
وی با اشاره به اعتبار اختصاص یافته از محل اعتبار نمایندگان افزود:‌ اعتبار ۳۰ میلیارد ریالی از محل ماده ۱۸۰ که توسط نماینده مردم شهرستان گرمی در مجلس برای حل مشکلات عمران شهری به شهرداری گرمی پرداخت شده باید قبل از اتمام فصل کاری جذب و به عمران شهری هزینه شود.
فرماندار شهرستان گرمی با تاکید بر نظارت بیشتر و کارشناسی بر پروژه آسفالت‌ریزی شهر گرمی گفت: نظارت‌ها و بازرسی‌های مستمر می‌تواند اجرای کیفی پروژه را به دنبال داشته و از بروز برخی مشکلات و نارسایی‌ها در آینده جلوگیری کند که باید در این زمینه با جدیت دستگاه‌های مربوطه عمل کنند.
وی تصریح کرد:‌ علاوه بر اعتبار ماده ۱۸۰ نمایندگانف از محل اعتبارات شهرستانی نیز مبلغ ۱۲ میلیارد ریال به ترمیم آسفالت فرسوده شهر گرمی اختصاص یافته است که امیدواریم با اختصاص این میزان اعتبار بتوانیم شاهد اتمام آسفال‌ریزی و بهسازی خیابان‌های شهری گرمی باشیم.
علائی با اشاره به وجود مشکلات عدیده در شهرستان گرمی و نیاز دیگر دستگاه‌ها بیان کرد: با وجود این مشکلات اما حل مشکلات عمرانی و آسفالت‌ریزی شهر گرمی در اولویت بوده که در سال گذشته نیز در این زمینه اعتبارات خوبی اختصاص یافته تا مشکلات در حوزه عبور و مرور و تردد شهری برطرف شود.
فرماندار شهرستان گرمی با تاکید بر تسریع عملیات اجرایی آسفالت‌ریزی شهر گرمی افزود:‌ انتظار می‌رود مسئولان و دست‌اندرکاران این امر با تسریع در عملیات اجرایی زمینه آسفالت خیابان‌های شهر گرمی را تا پایان فصل کاری فراهم آورند تا در این زمینه با مشکلاتی مواجه نبوده و رضایتمندی مردمی را به همراه داشته باشیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر