صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۱:۳۴ ق.ظ
0

معاون حمایت و سلامت خانواده‌ کمیته‌ امداد استان اردبیل گفت: در ۲ ماهه امسال برای ۲۹ هزار و ۲۷۵ خانوار تحت حمایت این نهاد مستمری پرداخت شده است.

وراوی :

وراوی: رضا ساجد در جلسه بررسی پرداخت مستمری برای مددجویان کمیته امداد استان اردبیل اظهار داشت: در ۲ ماهه نخست امسال برای ۲۹ هزار و ۲۷۵ خانوار تحت حمایت این نهاد مستمری پرداخت شده است.
معاون حمایت و سلامت خانواده‌ کمیته‌ امداد استان اردبیل افزود: در این راستا بیش از ۳۵ میلیارد و ۷۱۰ میلیون ریال به حساب سرپرستان خانوار تحت پوشش واریز شده تا بتوانند نیازهای خود را در زمینه‌های مختلف برطرف کرده و سطح زندگی خود را به سطح زندگی عامه مردم نزدیک کنند.
وی با اشاره به اینکه مستمری ماهانه به منظور بهبود وضعیت معیشتی خانواده‌های تحت حمایت پرداخت می‌شود، تصریح کرد: پرداخت مستمری در راستای جبران بخشی از کاستی‌ها و مایحتاج اساسی زندگی مددجویان انجام می‌شود تا برخی از نیازهای اساسی آنان را به حداقل رساند.
ساجد با بیان اینکه در کنار پرداخت مستمری خدمات دیگری نیز برای خانواده‌های تحت پوشش ارائه می‌شود، گفت: حمایت‌های رفاهی، آموزشی، بهداشتی، درمانی و غیره از دیگر خدماتی است که به مددجویان تحت حمایت ارائه می‌شود.
معاون حمایت و سلامت خانواده‌ کمیته‌ امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه توانمندسازی خانواده‌های تحت پوشش در اولویت کاری این نهاد مردمی است، اظهار کرد: در تلاش هستیم تا با ارائه‌ آموزش‌های لازم فنی و حرفه‌ای به مددجویانی که استعداد ایجاد اشتغال دارند آنها را توانمند کنیم تا به استقلال اقتصادی دست یابند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر